sylwusia87.0
27.11.08, 15:33
Przepraszam,że tutaj zawracam wam głowe taki badziewiami,ale jest to dla MNie
ważne.Otóż sprawa wygląda tak:dziecko ma nazwisko Ojca,ale nie jesteśmy
razem..Czy mogę się starać o drugie becikowe?Czy dostane rodzinne i czy
dostane wychowawcze?Dodam,że ostatnie macierzyńskie dostałam w połowie
listopada,więc chodzi mi o to czy jeszcze mi to przyjmą.Jak byłam się
dowiadywać o te świadczenia to powiedzieli,że albo mam wziąć ślub,albo
oskarżyć partnera o alimenty.Dopiero wtedy dostane pieniądze na mała.I jakie
są jeszcze ulgi dla samotnych matek?Pomóżcie prosze!!