12.06.09, 07:48
jakie są jeszcze sposoby na podanie syropu 15-miesięcznemu szkrabowi
nie ukrywam że mam z tym problem łyżeczką nie daje rady pół rozlane
strzykawką która była przy syropie tez nie daję rezultatu ucieka
przede mną.Wlałam mu ten syrop do butelki z mała ilościa wody ale
nie wiem czy ma to takie samo działanie.proszę doradżcie może macie
jeszcze jakies sposoby!!!!
Obserwuj wątek
    • pszczolka_2008 Re: KASZEL 12.06.09, 10:55
      U mnie strzykawka zawsze zdawała egzamin - tylko trzeba lać od
      środka na policzek to tak nie wypluwa... Ale jak ucieka to może
      podczas karmienia, kilka łyżeczek obiadu (lub czegoś co b.lubi) i
      znienacka łyżeczka syropu? smile
    • banaszka82 Re: KASZEL 12.06.09, 11:01
      Ojejku,po prostu weź go na kolana,przyciśnij kości żuchwy z boku i lej
      strzykawką..ja tak robię i nie obchodzi mnie,że córka płacze.Zdrowie
      najważniejsze.Oczywiście wstrzykuj ratami,żeby dziecka nie zadławić smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka