Dodaj do ulubionych

Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking

16.01.05, 14:20
Kochane mamusie! Sama mam 25 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Ale kiedy
urodzę to będę już iała 26 lat. Zastanawiam się jak to jest u Was. Pochodzę
ze Śląska.
Obserwuj wątek
    • gumecka Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 14:31
      Ja jestem z Zabrza. Mam 27 lat, moja pierwsza ciaza, jak urodze w czerwcu to
      juz bede miala 28lat.Pozdrawiam.
      • lolo09 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 19:28
        mam prawie 29 lat, 2 ciaza i 2 synek. pierwszy urodzil sie gdy mialam 26 lat.
        buziakismile))))
    • ewucha28 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 14:31
      Mam 28 lat ,ale 6.06 kończe 29 dzidzia ma przyjść na świat dwa dni po moich
      urodzinach,to moje drugie dziecko,moze urodze we własne 29 urodziny?
      • m.nikla Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 14:53
        Ja mam 21 lat ( jestem z Łodzi)- dzidzia ma urodzić się 08.06... będę nadal
        miała 21 smile
        Dzidzi jest moje pierwsze smile
        Pozdrawiam
    • hakdil Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 16:13
      Witam!
      W czerwcu urodzi sie moje pierwsze dziecko,bede wtedy miała 32 lata i 4 mies.!
      Jestem z Olsztynasmile
      • lesia28 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 16:25
        mama 28 lat, ale jak urodze w czerwcu to bedzie 29 , to moja pierwsza dzidziasmile
    • elza78 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 16:34
      mam 26 lat 27 koncze we wrzesniu wiec jak dzidzia sie urodzi to dalej bede
      miala 26 smile
    • koleandra Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 17:05
      Ja mam 23 lata i to będzie moje drugie dziecko.
    • nonu Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 17:34
      Jak w czerwcu urodzi się moje drugie dziecko, będę miała 29 lat.
    • rene41 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 17:57
      W czerwcu urodze 2dziecko i juz wtedy bede miala skonczone 24lata
      Renata Mateuszek i malenstwo
    • guleranda Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 19:33
      Ja mam 23,w lutym koncze 24.To moje pierwsze (mam nadzieje nie ostatnie)
      malenstwo.
      • martyna122 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 21:25
        Mam 24 lata, jest to moje pierwsze dzieciątko, termin mam na 8 czerwca, wtedy
        też będę miała 24.
        Pozdrawiam
      • paola152 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 28.03.05, 20:03
        JA MAM 22 LATA I JEST TO MOJA PIERWSZA DZIDZIA CÓRECZKA(ZUZIA)
    • anna.michal Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 21:25
      Widzę, że na razie jestem drugą mamą po 30.
      W maju skończę 31 a maleństwo to moje drugie dziecko. Pierwsze urodziłam dzień
      po 28 urodzinach. Jestem z Krakowa.
      • mamagocha Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 21:38
        Jest jeszcze trzecia trzydziestka (i chyba najstarsza). Mam 34 lata, termin mam
        na kilka dni przed 35-tymi urodzinami. Jest to nasze pierwsze dziecko i w
        dodatku na 90% córeczkasmile)

        Małgosia
        17,1tc
        • mamagocha Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 21:40
          Jest jeszcze trzecia trzydziestka (i chyba najstarsza). Mam 34 lata, termin mam
          na kilka dni przed 35-tymi urodzinami. Jest to nasze pierwsze dziecko i w
          dodatku na 90% córeczkasmile)

          Małgosia i Maleństwo z Warszawy
          17,1tc
    • sgosia5 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 23:28
      I jeszcze jedna Małgosia z W-wy po 30-tce! Za tydzień kończę 33 lata i będę
      miała drugie dziecko.
    • liv-ia Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 23:32
      w czerwcu bede miała 26 lat (już mam) i bedzie to moja pierwsza dzidzia.Jestem
      z Krakowa

      chetnie nawiąże kontakt z innymi przyszłymi mamami z krakowa
      Iza(gg 2791978)
    • monika_oli Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 08:36
      Hejsmile
      Ja w tym roku będę mieć 30-te urodziny, ale dopiero w sierpniu, więc mój drugi
      dzidziuś urodzi się kiedy jeszcze będę mieć 29 latsmile.
      • serducho_m Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 28.01.05, 05:46
        hej - monika_oli! ja w tym roku tez koncze 30 ale w marcu,wiec jak sie dzidzia
        (druga zreszta) urodzi, bede miec juz 30. a pierwsza dzidzia to Oliwka
        (17.5mies) :o)
    • martynka6 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 08:38
      Mam 26 lat, termin mam na 22.06 i wtedy tez bede miala 26 lat smile) To jest nasza
      pierwsza dzidzia smile))
      Pozdrawiam
      Martyna
      • rosanna Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 10:01
        Moje drugie dziecko, skonczylam 34 lata (czuje sie na 24!).
        Pierwsze dziecko niedlugo skonczy 9 lat. Warszawa.
        • nerwus4 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 10:43
          cześc Wam !!!
          mam 34,5
          syn w domu - Łukasz 11,5
          ciąża z terminem na 30.05-~`1.06
          czyli to moje drugie bejbi
          pzdrwm cieżarne!!!!!!!!
    • martucha1 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 11:38
      To bedzie moje drugie dziecko. W czerwcu będę jeszcze miała 29 lat (ale w
      paździerbniku skończę 30).
      Jestem z Warszawy
      Marta
    • martaglowacka Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 12:13
      Ja mam 25 lat, jak urodzę będzie 26. To moja druga Dzidzia - pierwsza to uroczy
      przedszkolak, urodzony we wrześniu 2001 - Mateuszek smile
      Jesteśmy natomiast z Warszawy smile
    • e-myszka Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 13:53
      Pierwsza dzidzia- mialam 26 lat, druga dzidzia (termin 28.06.05)- bede miala 29.
      • romilka Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 16:42
        To moje pierwsze dziecko (prawdopodobnie chłopiec), 16 czerwca skoncze 26 lat a
        termin porodu mam na 20 czerwca.Mieszkam w Miedzylesiu-Warszawa ale pochodze z
        Elblaga.
        Pozdrawiam serdecznie wszystkichsmile

        Romi-Dzidzia
    • giza Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 08:19
      27 lat i pierwsze dziecko.
      • aetas Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 08:36
        29 lat,drugie dziecko, znaczy urodzi się zaraz po moich trzydziestych
        urodzinach smile
        Pierwszego synka urodziłam mając 22 lata
        Następna trzydziestka z Warszawy wink
    • moni1512 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 08:52
      Witam Was wszystkie! Ja też jestem po 30-tce. Mam 32 lata i skończyłam je w
      grudniu tak więc w czerwcu dalej będę miała 32 i urodzę trzeciego synka.
      Najstarszy będzie miał wtedy 12 lat a średni 9. Trzy dni temu byłam na usg i
      wszystko było ok. Tylko lekarz rozwiał moje ciche nadzieje na córeczkę, ale
      zaczynam się przyzwyczajać, że będę miała w domu drużynę do koszykówki. Tatuś
      jednak bardzo zadowolony z chłopca.
      Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzidzie
      Monika z Warszawy
      • rosanna Re: Ile macie lat - do Moni 18.01.05, 10:43
        Moni to krolujesz w domusmile
        Chyba jestes nasza pierwsza czerwcowka, ktora oczekuje trzeciego potomkasmile
        Jak starsi chlopcy reaguja na brata? Moja corka tez ma 9 lat, jak na razie jest
        cala szczesliwa.
        Moni - ktory szpital wybralas i polecasz?
      • marzena70 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 07.02.05, 08:21
        ja też czekam na trzeciego syna, mam 35 lat (skończę w kwietniu), pierwszy ma
        prawie 14, drugi 6. Termin -6 czerwiec. Pozdrawiam serdecznie
    • janki76 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 09:14
      16 czerwca koncze 29 lat a synuś ma sie urodzic 12 czerwca wiec jak sie urodzi
      na czas bede jeszcze miała 28 lat. Jestem ze Szczecina. Pozdrowionka
      • nonu do janki76 18.01.05, 14:44
        Nareszcie ktoś ze Szczecina, do tej pory byłam tu chyba sama. Ja mam termin na
        16 czerwca, może spotkamy się na porodówce.
    • pocahontas_kw Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 12:21
      Mam 26 lat i to moje pierwsze maleństwo, ale planuję jeszcze co najmniej
      jedno..wink




      pocahontas
    • olga06 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 18:25
      Ja mam 27 wiosen i pierwszy raz miałam zaszczyt zajść w ciążę. Mieszkam w
      Krakowie.
      Serdecznie pozdrawiam i życzę ślicznych wielkich brzucholi.

      Olga
      www.lilypie.com/cache2/22/14622001.png
    • maral97 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 20:25
      25 lat i II ciąża
      pozdrawiam!
      • renste Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 19.01.05, 18:59
        Cześc.Ja mam 32 lata i to mój drugi dzidziuś. Córcia-Julia ma 6 lat.
        Ja też jestem z Krakowa,termin mam na 23-26 czerwiec i chcę rodzić w
        Żeromskim.Jest ktoś o podobnych zapędach?smile
        • milena1 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 20.02.05, 19:15

    • moni1512 Do rossana 20.01.05, 13:58
      Jak dowiedziałam się, że trzecie dziecko to też chłopiec to przez dwa dni nie
      mogłam dojść do siebie. Bardzo liczyłam na córeczkę. Chciałam mieć w domu
      jakieś damskie towarzystwo. Dobrze, że chociaż nasz pies to dziewczyna wink
      Jednak później przemyślałam sobie, że nie znam instrukcji obsługi do
      dziewczynki a z chłopcami to już umiem się obchodzić. Poza tym jedna
      dziewczynka w domu i do tego najmłodsza to mogłaby być nieźle rozpieszczona
      przez tatusia i chłopcy byliby biedni. A tak to myślę, że będzie wszystko w
      normie. Co do szpitala to jeszcze do końca nie wiem gdzie będę rodzić. Miałam w
      planach IMiDz, bo stamtąd jest mój lekarz prowadzący ciąże, ale ostatnio
      przeniósł się na Madalińskiego i ja pewnie też tam pójdę. Biorę jeszcze pod
      uwagę Starynkiewicza, ale tam straszny tłok i często odsyłają. Zastanawiam się
      nad praskim - ostatnio słyszałam ku swojemu zaskoczeniu dużo dobrego o
      porodówce w tym szpitalu. Pierwszego syna rodziłam na Żelaznej a drugiego na
      Karowej. To było już dawno i pewnie dużo się zmieniło w tych szpitalach.
    • funana póki co najstarsza... 01.02.05, 11:21
      No tak, wygląda na to, że jestem tu najstarsza- w czerwcu skończę 40 lat a
      także urodzę dziewczynęsmileJestem z Warszawy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka