hobbito 16.01.05, 14:20 Kochane mamusie! Sama mam 25 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Ale kiedy urodzę to będę już iała 26 lat. Zastanawiam się jak to jest u Was. Pochodzę ze Śląska. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gumecka Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 14:31 Ja jestem z Zabrza. Mam 27 lat, moja pierwsza ciaza, jak urodze w czerwcu to juz bede miala 28lat.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
lolo09 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 19:28 mam prawie 29 lat, 2 ciaza i 2 synek. pierwszy urodzil sie gdy mialam 26 lat. buziaki)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ewucha28 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 14:31 Mam 28 lat ,ale 6.06 kończe 29 dzidzia ma przyjść na świat dwa dni po moich urodzinach,to moje drugie dziecko,moze urodze we własne 29 urodziny? Odpowiedz Link Zgłoś
m.nikla Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 14:53 Ja mam 21 lat ( jestem z Łodzi)- dzidzia ma urodzić się 08.06... będę nadal miała 21 Dzidzi jest moje pierwsze Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
hakdil Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 16:13 Witam! W czerwcu urodzi sie moje pierwsze dziecko,bede wtedy miała 32 lata i 4 mies.! Jestem z Olsztyna Odpowiedz Link Zgłoś
lesia28 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 16:25 mama 28 lat, ale jak urodze w czerwcu to bedzie 29 , to moja pierwsza dzidzia Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 16:34 mam 26 lat 27 koncze we wrzesniu wiec jak dzidzia sie urodzi to dalej bede miala 26 Odpowiedz Link Zgłoś
koleandra Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 17:05 Ja mam 23 lata i to będzie moje drugie dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
nonu Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 17:34 Jak w czerwcu urodzi się moje drugie dziecko, będę miała 29 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
rene41 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 17:57 W czerwcu urodze 2dziecko i juz wtedy bede miala skonczone 24lata Renata Mateuszek i malenstwo Odpowiedz Link Zgłoś
guleranda Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 19:33 Ja mam 23,w lutym koncze 24.To moje pierwsze (mam nadzieje nie ostatnie) malenstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
martyna122 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 21:25 Mam 24 lata, jest to moje pierwsze dzieciątko, termin mam na 8 czerwca, wtedy też będę miała 24. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
paola152 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 28.03.05, 20:03 JA MAM 22 LATA I JEST TO MOJA PIERWSZA DZIDZIA CÓRECZKA(ZUZIA) Odpowiedz Link Zgłoś
anna.michal Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 21:25 Widzę, że na razie jestem drugą mamą po 30. W maju skończę 31 a maleństwo to moje drugie dziecko. Pierwsze urodziłam dzień po 28 urodzinach. Jestem z Krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś
mamagocha Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 21:38 Jest jeszcze trzecia trzydziestka (i chyba najstarsza). Mam 34 lata, termin mam na kilka dni przed 35-tymi urodzinami. Jest to nasze pierwsze dziecko i w dodatku na 90% córeczka) Małgosia 17,1tc Odpowiedz Link Zgłoś
mamagocha Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 21:40 Jest jeszcze trzecia trzydziestka (i chyba najstarsza). Mam 34 lata, termin mam na kilka dni przed 35-tymi urodzinami. Jest to nasze pierwsze dziecko i w dodatku na 90% córeczka) Małgosia i Maleństwo z Warszawy 17,1tc Odpowiedz Link Zgłoś
sgosia5 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 23:28 I jeszcze jedna Małgosia z W-wy po 30-tce! Za tydzień kończę 33 lata i będę miała drugie dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
liv-ia Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 16.01.05, 23:32 w czerwcu bede miała 26 lat (już mam) i bedzie to moja pierwsza dzidzia.Jestem z Krakowa chetnie nawiąże kontakt z innymi przyszłymi mamami z krakowa Iza(gg 2791978) Odpowiedz Link Zgłoś
monika_oli Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 08:36 Hej Ja w tym roku będę mieć 30-te urodziny, ale dopiero w sierpniu, więc mój drugi dzidziuś urodzi się kiedy jeszcze będę mieć 29 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
serducho_m Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 28.01.05, 05:46 hej - monika_oli! ja w tym roku tez koncze 30 ale w marcu,wiec jak sie dzidzia (druga zreszta) urodzi, bede miec juz 30. a pierwsza dzidzia to Oliwka (17.5mies) :o) Odpowiedz Link Zgłoś
martynka6 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 08:38 Mam 26 lat, termin mam na 22.06 i wtedy tez bede miala 26 lat ) To jest nasza pierwsza dzidzia )) Pozdrawiam Martyna Odpowiedz Link Zgłoś
rosanna Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 10:01 Moje drugie dziecko, skonczylam 34 lata (czuje sie na 24!). Pierwsze dziecko niedlugo skonczy 9 lat. Warszawa. Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus4 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 10:43 cześc Wam !!! mam 34,5 syn w domu - Łukasz 11,5 ciąża z terminem na 30.05-~`1.06 czyli to moje drugie bejbi pzdrwm cieżarne!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
martucha1 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 11:38 To bedzie moje drugie dziecko. W czerwcu będę jeszcze miała 29 lat (ale w paździerbniku skończę 30). Jestem z Warszawy Marta Odpowiedz Link Zgłoś
martaglowacka Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 12:13 Ja mam 25 lat, jak urodzę będzie 26. To moja druga Dzidzia - pierwsza to uroczy przedszkolak, urodzony we wrześniu 2001 - Mateuszek Jesteśmy natomiast z Warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
e-myszka Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 13:53 Pierwsza dzidzia- mialam 26 lat, druga dzidzia (termin 28.06.05)- bede miala 29. Odpowiedz Link Zgłoś
romilka Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 17.01.05, 16:42 To moje pierwsze dziecko (prawdopodobnie chłopiec), 16 czerwca skoncze 26 lat a termin porodu mam na 20 czerwca.Mieszkam w Miedzylesiu-Warszawa ale pochodze z Elblaga. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Romi-Dzidzia Odpowiedz Link Zgłoś
giza Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 08:19 27 lat i pierwsze dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
aetas Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 08:36 29 lat,drugie dziecko, znaczy urodzi się zaraz po moich trzydziestych urodzinach Pierwszego synka urodziłam mając 22 lata Następna trzydziestka z Warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
moni1512 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 08:52 Witam Was wszystkie! Ja też jestem po 30-tce. Mam 32 lata i skończyłam je w grudniu tak więc w czerwcu dalej będę miała 32 i urodzę trzeciego synka. Najstarszy będzie miał wtedy 12 lat a średni 9. Trzy dni temu byłam na usg i wszystko było ok. Tylko lekarz rozwiał moje ciche nadzieje na córeczkę, ale zaczynam się przyzwyczajać, że będę miała w domu drużynę do koszykówki. Tatuś jednak bardzo zadowolony z chłopca. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzidzie Monika z Warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
rosanna Re: Ile macie lat - do Moni 18.01.05, 10:43 Moni to krolujesz w domu Chyba jestes nasza pierwsza czerwcowka, ktora oczekuje trzeciego potomka Jak starsi chlopcy reaguja na brata? Moja corka tez ma 9 lat, jak na razie jest cala szczesliwa. Moni - ktory szpital wybralas i polecasz? Odpowiedz Link Zgłoś
marzena70 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 07.02.05, 08:21 ja też czekam na trzeciego syna, mam 35 lat (skończę w kwietniu), pierwszy ma prawie 14, drugi 6. Termin -6 czerwiec. Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
janki76 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 09:14 16 czerwca koncze 29 lat a synuś ma sie urodzic 12 czerwca wiec jak sie urodzi na czas bede jeszcze miała 28 lat. Jestem ze Szczecina. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
nonu do janki76 18.01.05, 14:44 Nareszcie ktoś ze Szczecina, do tej pory byłam tu chyba sama. Ja mam termin na 16 czerwca, może spotkamy się na porodówce. Odpowiedz Link Zgłoś
pocahontas_kw Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 12:21 Mam 26 lat i to moje pierwsze maleństwo, ale planuję jeszcze co najmniej jedno.. pocahontas Odpowiedz Link Zgłoś
olga06 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 18:25 Ja mam 27 wiosen i pierwszy raz miałam zaszczyt zajść w ciążę. Mieszkam w Krakowie. Serdecznie pozdrawiam i życzę ślicznych wielkich brzucholi. Olga www.lilypie.com/cache2/22/14622001.png Odpowiedz Link Zgłoś
maral97 Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 18.01.05, 20:25 25 lat i II ciąża pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
renste Re: Ile macie lat i które to dzieciątko-ranking 19.01.05, 18:59 Cześc.Ja mam 32 lata i to mój drugi dzidziuś. Córcia-Julia ma 6 lat. Ja też jestem z Krakowa,termin mam na 23-26 czerwiec i chcę rodzić w Żeromskim.Jest ktoś o podobnych zapędach? Odpowiedz Link Zgłoś
moni1512 Do rossana 20.01.05, 13:58 Jak dowiedziałam się, że trzecie dziecko to też chłopiec to przez dwa dni nie mogłam dojść do siebie. Bardzo liczyłam na córeczkę. Chciałam mieć w domu jakieś damskie towarzystwo. Dobrze, że chociaż nasz pies to dziewczyna Jednak później przemyślałam sobie, że nie znam instrukcji obsługi do dziewczynki a z chłopcami to już umiem się obchodzić. Poza tym jedna dziewczynka w domu i do tego najmłodsza to mogłaby być nieźle rozpieszczona przez tatusia i chłopcy byliby biedni. A tak to myślę, że będzie wszystko w normie. Co do szpitala to jeszcze do końca nie wiem gdzie będę rodzić. Miałam w planach IMiDz, bo stamtąd jest mój lekarz prowadzący ciąże, ale ostatnio przeniósł się na Madalińskiego i ja pewnie też tam pójdę. Biorę jeszcze pod uwagę Starynkiewicza, ale tam straszny tłok i często odsyłają. Zastanawiam się nad praskim - ostatnio słyszałam ku swojemu zaskoczeniu dużo dobrego o porodówce w tym szpitalu. Pierwszego syna rodziłam na Żelaznej a drugiego na Karowej. To było już dawno i pewnie dużo się zmieniło w tych szpitalach. Odpowiedz Link Zgłoś
funana póki co najstarsza... 01.02.05, 11:21 No tak, wygląda na to, że jestem tu najstarsza- w czerwcu skończę 40 lat a także urodzę dziewczynęJestem z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś