Od wczoraj nie czuje czestych ruchow dziecka, troche sie tym zmartwilam. Nie
wiem czy cos jest nie tak czy poprostu czasami dzidzia jest mniej ruchliwa,
moze zmienila pozycje i teraz tak nie odczuwam jej ruchow?
USG mam dopiero w marcu, wizyte rwniez i nie wiem czy przesunac to na
wczesniejsze erminy czy to normalne?
Dzisiaj tez, niby cos czuje, ale bardzo delikatnie.
Zmartwiona przyszla mama