sylwietka76
01.06.05, 19:29
Od jakiegoś czasu zaczełam sie zastanawiać gdzie będę rodzić i naprawdę mam wielki mętlik w głowie. Niedaleko od mojego domu jest szpital położniczy przy ul. Madalińskiego ( większość znajomych mi odradza ) , jest jeszcze jeden szpital MSWiA ( ale czytałam w sporo negatywnych wypowiedzi na temat opieki na oddziale położniczym) i jest jeszcze jeden szpital w którym pracuje lekarz do którego chodzę prywatnie ( ale ten szpital jest daleko więc nie wiem czy zdąże jak się zacznie poród) Trudno jest mi podjąć jakąś decyzję a chcielibyśmy rodzic razem z mężem ( więc tym bardziej powinnam się zdecydować ) Jak tak dalej będzie to nie zdąże załatwić porodu rodzinnego ( bo pewnie trzeba wcześniej za niego zapłacić)i urodzę na ulicy

((((
BUUUUUU

((((((((((((((((((((((