konefka29
04.07.05, 15:23
czesc
w ktoryms poscie napisalas, ze wlasnie niedawno sie zatrudnilas. Napisz prosze
jak dawno i jakie byly reakcje w pracy na Twoja ciaze.
Przyznam sie szczerze, ze ja do nowej pracy poszlam juz w ciazy, ale
zorientowlalam sie troche pozniej. Powiedzialam dopiero w 12 tyg, ale i tak mi
nikt nie uwierzyl, ze to pzrypadek. Zwlaszcza, ze osoba, ktora pracowala
pzrede mna na tym stanowisku wlasnie poszla na zwolnienie, bo byla w 6
miesiacu, a pzrydarzylo jej sie to w podobny sposob. Argumenty typu, ze gdybym
wiedzialala, to nie zmienialabym pracy, do nikogo nie pzremawiaja. Teraz jest
juz dobrze. Ludzie z zarzadu nie patrza na mnie uwielbieniem, ale nikt nie
robi mi nieprzyjemnosci. Co prawda zanim sie dowiedzieli obiecali mi awans i
nowy komputer, za to teraz z tego nici, jedynie spadlo na mnie wiecej
obowiazkow, ale jakos o dotrzymaniu obietnic nikt nic nie wspomina. Szczerze
powiedziawszy uwielbiam ta prace i jest to ostatnia firma, ktorej moglabym
wykrecic taki numer. To byl na prawde wspanialy pzrypadek.