Dodaj do ulubionych

Prośba do mam :)

11.07.05, 10:50
Pytałam Was o link do nowego forum i ktoś podał ten adres ale wątek został
skasowany zanim zdążyłam go zapisać. Czy możecie przesłać mi na adres
gazetowy ten link (bo jak widać "szefowa" nie pozwala na reklamę innego
forum)....
Obserwuj wątek
    • mamalgosia Re: Prośba do mam :) 11.07.05, 11:35
      Ja Ci wtedy wysłąłąm tego linka. Już wysyłąm na pocztę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka