younggirl 06.09.05, 22:07 Kto ma pociechy urodzone właśnie tego dnia?! Wpisujcie się! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ju8 Re: 22.02 :) 11.09.05, 23:01 Ja mam Rybke, tyle, ze rok starszą od Twojej. Ma na imie Magda Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś