06.09.05, 22:07
Kto ma pociechy urodzone właśnie tego dnia?! Wpisujcie się! smile
Obserwuj wątek
    • ju8 Re: 22.02 :) 11.09.05, 23:01
      Ja mam Rybke, tyle, ze rok starszą od Twojej. Ma na imie Magdasmile
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka