Dodaj do ulubionych

Skurcze nóg??

19.10.05, 16:48
Czy wy też je miewacie.Ja miałam pierwszy raz dziś w nocy.Obudził mnie
straszny ból łydki pod kolanem najpierw jednej nogi potem drugiej.W lewej to
było dwa razy.Straszne.I cały dzień bolą mnie nogi jak bym miała zakwasy aż
nie mogę chodzić.Czy to jest oznaką czegoś do niepokoju. bn
Obserwuj wątek
    • gomaz Re: Skurcze nóg?? 19.10.05, 16:59
      raczej nie jest to niepokojące i w ciąży jak najbardziej uzasadnione ze względu
      na zwiększone ciśnienie w kończynach dolnych, spróbuj kłaść nogi trochę wyżej
      od reszty ciała na jakiejś poduszce, albo zafunduj sobie jakiś masażyk smile mnie
      też dość często łapią skurcze w łydki i to już od paru m-cy, głównie właśnie w
      nocy
      Gosia
      • r.kruger Re: Skurcze nóg?? 19.10.05, 17:03
        miewam, bolesne, nawet rąk-wykręca mi palce
        trzeba brać magnez ponieważ takie skurcze wskazują na jego niedobór w organizmie
        jak skurcz złapie w nodze-palce stopy mocno podginamy (mąż, ciotka....babka) w
        góre i skurcz szybciej mija nie pozostawiając bolesności w nodze
          • kasia_h80 Re: Skurcze nóg?? 20.10.05, 08:46
            Mnie też dzis nad ranem obudził skurcz lewej łydki pod kolanem.Straszny ból.To
            był mój drugi taki skurcz, wcześniej miałam, ale u prawej łydki.Ten magnez to
            wystarczy taki w tabletkach musujących do picia?
            • kowcia Re: Skurcze nóg?? 20.10.05, 11:07
              ja tez mialam skurcz w łydce w nocy. obudzialam sie z jękiem, ale najbardziej
              to się mąż wystarszył bo juz myslal ze rodzę. A noga boli mnie juz drugi dzien
              w tym miejscu.
              • 123joasia Aspargin na skurcze 20.10.05, 11:36
                Dziewczyny, kupcie sobie w aptece (bez recepty, niedrogo) aspargin. To jest
                magnez z potasem, wlasnie na takie skurczowe problemy. Ja biore od ok 5 mca, bo
                mialam dosc czesto takie niemile nocne skurcze w lydkach, ale juz od dawna nie
                mam. No i to co radzily dziewczyny wyzej. Jak bol z tylu to stope wyprostowac,
                jak z przodu, to podgiac do gory. Pozdrawiam. I jak najmniej dolegliwosci
                ciazowych na finiszu!!smile)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka