zuzia81
30.11.05, 14:55
witajcie moje drogie!!!'nie bardzo mam sie jak z toba skontaktowac bo
ostatnio nie udalo sie nam porozamwiac a boje sie ze jak zadzwonie to akurat
bede ci przeszkadzac.tak wiec sprobuje w ten sposob.powiedz mi co z mala
amelcia bo w koncu nic sie nie dowiedzialam a naprawde zmartwilam sie jak
przeczytalam ze czeka was rehabilitacja.mam nadzieje ze to nic powaznego bo
kompletnie nie wiem ani co to jest ani czym sie objawia.koniecznie daj znac
co z mala bo sie martwimy!!!!!
kasia z haneczka