30.11.05, 14:55
witajcie moje drogie!!!'nie bardzo mam sie jak z toba skontaktowac bo
ostatnio nie udalo sie nam porozamwiac a boje sie ze jak zadzwonie to akurat
bede ci przeszkadzac.tak wiec sprobuje w ten sposob.powiedz mi co z mala
amelcia bo w koncu nic sie nie dowiedzialam a naprawde zmartwilam sie jak
przeczytalam ze czeka was rehabilitacja.mam nadzieje ze to nic powaznego bo
kompletnie nie wiem ani co to jest ani czym sie objawia.koniecznie daj znac
co z mala bo sie martwimy!!!!!
kasia z haneczka
Obserwuj wątek
    • kaliaa Re: Do kaliaa 01.12.05, 08:41
      kasiu przepraszam teraz nie mam czasu na psianie, ale wieczorkiem wszystko
      opisze pzdr
      • kaliaa Re: Do kaliaa 01.12.05, 21:37
        KASIU wyslalam Ci maila
    • zuzia81 Re: Do kaliaa 02.12.05, 11:00
      kochane,napiasalam do was maila tylko nie wiem czy dojdzie bo cos go nie
      widze.w kazdym badzrazie wyslam.jakby nie doszedl do napisze raz jeszcze tylko
      daj znac czy jest.pozdrawiamy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka