No i znów mam przyjemność rozpocząć nasz pamiętnik

, jak zwykle przez
bezsenność

(( Chciałam dać szansę innej, bo ja już raz otwierałam dzień...
Hm, ale tak głupio pisać i odpowiadać na inne posty bez rozpoczęcia dnia

)).
Więc Dzień Dobry wszystkim. Pewnie dziś będziemy zalatane nieco. Ja zamierzam
właśnie namoczyć groch, a właściwie fasolę i pomyśleć o kuchni. No jeszcze
trochę popracuję, ale już tylk nad kartami świątecznymi

. Pszczółko, piękna
ta kartka!!!!!