Dodaj do ulubionych

Do wiolik2

27.08.06, 11:56
Proszę Cię napisz mi na czym polega ta operacja uszu,czy jest
skomplikowana,kosztowna?Bo moje dziewczyny też będą pewnie miały z tego
powodu kompleksy Pozdrawiam Ala
Obserwuj wątek
    • wiolik2 Re: Do wiolik2 28.08.06, 11:14
      To było dawno temu. Operację, a właściwie zabieg, bo to było w znieczuleniu
      miejscowym miałam przeprowadzoną w Szpitalu w Tarnowskich Górach - nie
      kosztowała, bo była na ubezpieczenie. Teraz wątpię, żeby NFZ refundował takie
      zabiegi, musisz chyba poszukać i poprostu popytać.
      A czy było bolesne...? Tylko w dniu zabiegu bolalo, gdy znieczulenie przestało
      działać, a potem już nie. 2 tyg. leżałam w szpitalu, zmieniali mi opatrunki,
      potem zdjęłi szwy i chyba 6 m-cy musiałam spać w opasce. Ale były też takie
      dwie malutkie dziewczynki, operowali je w narkozie. Ale podobno to niezbyt
      dobre w tak młodym wieku "poprawiać" uszy, bo czaszka rośnie i mogą
      się "odpruć" i trzeba ponownie przyszywać. Zabieg polega na wycięciu kawałka
      skóry no i wymodelowaniu małżowiny, ale zależy jak bardzo uszy odstają. Gdzień
      w jakichś kolorowych czasopisamch czytałam że uszy to najtańsza oper.
      plastyczna i wtedy była to chyba cena 700 zł, ale mogę się mylić.
      Pani ordynator z tego szpitala chyba założyła swoją prywatną klinikę, a była
      naprawdę dobrym fachowcem, tylko nie pamiętam jak się nazywała, jak znajdę
      wypisy ze szpitala to ci napiszę, może będzie coś w internecie.
    • wiolik2 Re: Do wiolik2 28.08.06, 11:20
      Ala znalazłam. I to nawet dalej jest ta Pani ordynatorem w tym szpitali.
      Frontczak Krystyna się nazywa. To musiałabyś zapytać jakie kryteria trzeba
      spełniać, żeby być operowanym w szpitali i za ile, może bezpłatnie...?
      www.frontczak.pl/onas.htm
    • wiolik2 Re: Do wiolik2 28.08.06, 11:23
      ojej teraz przejarzałam dopiero cennik - ceny są zabójcze
      • alla76 Re: Do wiolik2 28.08.06, 14:04
        Wielkie dzięki za informacje.Do Tarnowskich Gór mam daleko,bliżej do
        Krakowa,myślę że i tu ceny są podobne(albo wyższe).I tak na razie mnie na to
        nie stać,ale może za kilka lat będzie taniej lub my będziemy więcej
        zarabiać Pozdrowienia Ala

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka