Trzecie konto zalozylam juz jakis czas temu, a informacje na jego temat (z
wszystkimi danymi) wyslalam mailem na drugie konto. I jak sprawdzalam ten
mail byl w tej skrzynce. Jadnak widocznie ktos go skasowal

((
Dlatego teraz jeszcze raz wysylam tego maila z wszystkimi info na druga
skrzynke i kto bedzie chcial to sobie po prostu sprawdzi. Mam nadzieje, ze
jeszcze sie na niej zmiesci.
Pozdrawiam
Dominika