Dodaj do ulubionych

Info dot. trzeciego konta!!!

06.12.06, 13:03
Trzecie konto zalozylam juz jakis czas temu, a informacje na jego temat (z
wszystkimi danymi) wyslalam mailem na drugie konto. I jak sprawdzalam ten
mail byl w tej skrzynce. Jadnak widocznie ktos go skasowal sad((
Dlatego teraz jeszcze raz wysylam tego maila z wszystkimi info na druga
skrzynke i kto bedzie chcial to sobie po prostu sprawdzi. Mam nadzieje, ze
jeszcze sie na niej zmiesci.
Pozdrawiam
Dominika
Obserwuj wątek
    • doso1 Re: Info dot. trzeciego konta!!! 06.12.06, 13:05
      Mail doszedl calo i zdrowo smile i mam nadzieje, ze po raz drugi juz nie
      przepadnie. I bylabym za tym, zeby jednak nie kasowac starych rzeczy, bo np.
      przychodza do nas nowe mamy i beda mogly z tych zasobow tez skorzystac.
      • kraabik A może konto na google 07.12.06, 18:55
        Dziewczyny, ja rzadko korzystam z tego co jest na poprzednich kontach, ale może
        założyć konto na google? .....@gmail.com Pojemność 2 GB. Moze doso1 jak chcecie
        to wyślę Ci zaproszenie i tam założysz. Bez zaproszenia sie nie da na razie wink
        Pozdrawiam Kinga
        • wroba Re: A może konto na google 07.12.06, 21:02
          Kraabik a czy ja bym mogła założyć swoje prywatne na google?
          • kraabik Re: A może konto na google 07.12.06, 21:29
            napisałam na priva
    • maretina nie znam ZADNYC kont 07.12.06, 21:04
      oswieccie mniesmile
      • doso1 do Maretina 07.12.06, 21:47
        Wyslalam Ci maila na gazetowa skrzynke smile
    • wroba Re: Info dot. trzeciego konta!!! 07.12.06, 21:10
      Zerknij tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25239&w=49396158&a=49396158
    • mama1_24 hasło 08.12.06, 10:47
      no właśnie mogę prosić o przypomnienie hasła bo gdzieś zapodziałam, z góry
      serdeczne dzięki smile
    • tin_t Re: Info dot. trzeciego konta!!! 08.12.06, 11:38
      ok, fajnie, dzięki, wszystko jest i działa wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka