Dodaj do ulubionych

Wiktor WSTAŁ!

18.12.06, 09:20
Postanowił,że raczkowanie mu nie wystarcza i wstaje wspierając sie na
wszystkim na czym sie da.Najlepiej wychodzi mu to w łóżeczku(mamy turytyczne)i
ani mysli o grzecznym położeniu sie spać.Jest niespożyty,a rodzice nie maja
sekundy przerwy i oczy dookoła głowy.
A wyglada to identycznie jak na filmiku Emmilki z jej Erwinem.Pozdrawiam was E+E.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka