novinka_78 Re: chat? 29.01.07, 19:23 Nhania, ja cały czas odpsiuję i piszę do Ciebie ale czy Ty widzisz mnie na chatcie? Odpowiedz Link Zgłoś
nhania novinka 30.01.07, 15:11 właSnie miałam straszny problem z kompem- blokował mi chyba wszystko. ale później jakoś poradziłam sobie z tym.... mam nadzieje ze po powrocie od gin dasz znać jak poszło --- bd.lilypie.com/Fib9p1/.png Odpowiedz Link Zgłoś