29.01.07, 19:04
Obserwuj wątek
    • novinka_78 Re: chat? 29.01.07, 19:23
      Nhania, ja cały czas odpsiuję i piszę do Ciebie ale czy Ty widzisz mnie na
      chatcie?
      • nhania novinka 30.01.07, 15:11
        właSnie miałam straszny problem z kompem- blokował mi chyba wszystko. ale
        później jakoś poradziłam sobie z tym.... mam nadzieje ze po powrocie od gin dasz
        znać jak poszło wink
        ---
        bd.lilypie.com/Fib9p1/.png

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka