proszę, pocieszcie mnie (i chyba nie tylko mnie?) styczniówki, grudniówki,
mamy po raz kolejny - ktokolwiek: kiedy to gubienie włosów się wreszcie
skończy? niedługo zamiast reklam szamponów do włosów będę szukać pigułek na
porost włosów albo od razu producentów peruk
a Wy co robicie żeby było lepiej?