Dodaj do ulubionych

wyłysieję zanim zdążę osiwieć:(

04.06.07, 10:08
proszę, pocieszcie mnie (i chyba nie tylko mnie?) styczniówki, grudniówki,
mamy po raz kolejny - ktokolwiek: kiedy to gubienie włosów się wreszcie
skończy? niedługo zamiast reklam szamponów do włosów będę szukać pigułek na
porost włosów albo od razu producentów peruksad
a Wy co robicie żeby było lepiej?
Obserwuj wątek
    • olazur Re: wyłysieję zanim zdążę osiwieć:( 04.06.07, 10:17
      to masz tak jak ja. już tak mało włosów mi zostało. już mi wszystkie gumki i
      klamry się zsuwają.
    • buska_77 Re: wyłysieję zanim zdążę osiwieć:( 04.06.07, 12:14
      Dolaczam.
      Ja w piatek scielam wlosy na krotko,bo do szal mnie doprowadzalo mycie glowy i
      wyciaganie garsci wlosow,no i te wlosy wszedzie na podlodze,brrrr...
      Zywie sie nadzieja,ze krotkie szybciej sie zregeneruja.
    • wiolczers Re: wyłysieję zanim zdążę osiwieć:( 04.06.07, 17:54
      Aniu,
      Mi też wyłaziły jak cholera, po prostu tragedia. W sobotę poszłam do fryzjera i
      ścięłam tak z połowę... Póki co jest o niebo lepiej. Może się jakimś cudem
      wzmocnią. Bo teraz udaje mi się chodzić bez gumki czy spinek.

      Pozdrawiam gorąco
      • polka_80 Re: wyłysieję zanim zdążę osiwieć:( 04.06.07, 21:28
        Dokładnie taki sam wątek chcialam zakładać, mnie to normalnie serce pęka jak
        przy każdym myciu jest pół wanny włosów a potem jeszcze za każdym razem wyciągam
        całą garść, tez mam już dość zbierania pogubionych wosów po całym mieszkaniu i
        wyciąganiu Jasiowi pojedynczych włosów z rączek
        też myslałam o obcięciu się na krótko ale nigdy nie miałam takiej fryzury i
        jakoś się obawiam, że nie będę dobrze wyglądać

        no cóż życzę nam wszytskim duużo cierpliwości, może niedługo nam sie poprawi
        • polka_80 Re: wyłysieję zanim zdążę osiwieć:( 04.06.07, 21:29
          a nasz Jasio jak Twój Tymek też 13 lutego rodzony smile
          • renne2 Re: wyłysieję zanim zdążę osiwieć:( 05.06.07, 10:06
            Ja też mam ten sam problem w domku pełno włosów moich na króciutko siebie nie
            widzę i tak fryzjerka ciachała mi polowe włosówsad


            Magdalena Maria ur.13.02.2007rsmile
            • polka_80 renne2 05.06.07, 21:24
              mój Jasio tez z 13 lutego, chyba ze 4 dzieciaczki są z tego dnia na forum a może
              więcej smile
        • annazmaria boję się tego samego 05.06.07, 10:00
          zawsze miałam włosy długie / półdługie, teraz do ramion, i widac że ciagle za
          długie - ale na krótko nie mogę się zdecydować... no chyba że będe bardzo
          zdesperowana!
    • anntenka witaj w klubie :)))) /nt 04.06.07, 23:50

    • gosiak781 Re: wyłysieję zanim zdążę osiwieć:( 04.06.07, 23:55
      Rany mi tez wychodza garsciami włosy!!! az chce sie plakac, chociaz ja tak nie
      bede plakac baaaardzo mocno bo mam ich generalnie duzo....ale tak strsznei
      wypadaja ze zastanawiam sie czy mi jakkies zostana....na głowie
      • lucia_80 Re: za rok zapomnicie o tym:) 05.06.07, 12:20
        Po 4 mies od urodzenia zaczęły wypadać mi moje i tak cieniutkie włosy( w czasie
        ciąży były super jak nigdy). Byłam załamana, bo podczas karmienia nie da się nic
        zrobić farmakologicznie. Jak skończyłam karmić, kupiłam sobie tabletki ze
        skrzypem polnym. Włosy zaczęły odrastać, zgęstniały, szybko rosły.
        Trzeba sobie dać rok, żeby po ciąży wszystko wróciło do normy.

        Mama luciaka 2006
        • niebieskaewka Re: 05.06.07, 12:23
          a mi o dziwo nie wypadaja wiecej niz zwykle, moze dlatego ze zadko je
          czesze smile))tylko zbieram w kitke
        • lucia_80 Re: zaczęły mi wypadac na końcu czerwca.... 05.06.07, 12:57
          .....to tak dla optymistek, wszyskto przed Wami. Ale to są uroki ciąży w której
          włosy były piękne.

          Mama luciaka 2006

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka