14.06.07, 12:40
JAKIE WITAMINKI OPRÓCZ D3 PODAJECIE SWOIM NIUNIOM I PROSTO Z BUTELECZKI???
CZY Z LYZECZKI???
Obserwuj wątek
    • ankapo7 Re: witaminki 14.06.07, 12:52
      tylko D3, z łyżeczki, wymieszane z kilkoma kropelkami mleczka
      • misia9944 tylko d3 innych nie daje 14.06.07, 12:58

    • edziaj14 Re: witaminki 14.06.07, 13:11
      bo nam przepisano VIBOVIT niemowlę 3krople
    • rengur Re: witaminki 14.06.07, 13:33
      Ja dawałam D3 (na smoczek) i Cebion multi-na herbatkę lub mleczko (łyżeczką) a
      teraz z powodu problemów z moczem mamy zamiast Cebionu, samą witaminę C
    • edziaj14 Re: witaminki 14.06.07, 14:12
      a mozna prosto z buteleczki ????
      • irima2 Re: witaminki 14.06.07, 14:23
        Ja d3 podaję prosto z buteleczki.
        • edziaj14 Re: witaminki 14.06.07, 14:24
          to mi lepiej bo myslalam ze tylko ja jestem taka leniwa
    • sorriso77 Re: witaminki 14.06.07, 14:34
      2 krople D3 z buteleczki
      cebionmulti na łyzeczce,
      czasem bobotic na łyzeczce
    • thaigirl D3 only z łyżeczki n/t 14.06.07, 14:37

    • bzik83 Re: witaminki 14.06.07, 15:22
      1 kropla d3 do buźki i cebion multi na łyżeczke 3 krople z mleczkiem
    • my_cha1 Re: witaminki 14.06.07, 22:20
      D3 (devikap) 1 kropla + 3 cebion multi (bo podobno duzy jest). Daję to razem na
      łyżeczce z odrobiną mleka. Przy podawaniu prosto z butelki dobijało mnie
      czekanie aż skapnie.
      Czasem zapomnę mu dać witamin, ale się bardzo tym nie przejmuję. D3 też mi
      czasem kapnie więcej i wtedy robię małą przerwę.
    • matylda07 Re: witaminki 15.06.07, 00:09
      a ja daję Vigantol - D3 i cebion na łyżeczce razem. Czasem z mlekiem, czasem
      bez, w zalezności jak mi się chce, ale zawsze przed karmieniem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka