edziaj14 14.06.07, 12:40 JAKIE WITAMINKI OPRÓCZ D3 PODAJECIE SWOIM NIUNIOM I PROSTO Z BUTELECZKI??? CZY Z LYZECZKI??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ankapo7 Re: witaminki 14.06.07, 12:52 tylko D3, z łyżeczki, wymieszane z kilkoma kropelkami mleczka Odpowiedz Link Zgłoś
edziaj14 Re: witaminki 14.06.07, 13:11 bo nam przepisano VIBOVIT niemowlę 3krople Odpowiedz Link Zgłoś
rengur Re: witaminki 14.06.07, 13:33 Ja dawałam D3 (na smoczek) i Cebion multi-na herbatkę lub mleczko (łyżeczką) a teraz z powodu problemów z moczem mamy zamiast Cebionu, samą witaminę C Odpowiedz Link Zgłoś
edziaj14 Re: witaminki 14.06.07, 14:24 to mi lepiej bo myslalam ze tylko ja jestem taka leniwa Odpowiedz Link Zgłoś
sorriso77 Re: witaminki 14.06.07, 14:34 2 krople D3 z buteleczki cebionmulti na łyzeczce, czasem bobotic na łyzeczce Odpowiedz Link Zgłoś
bzik83 Re: witaminki 14.06.07, 15:22 1 kropla d3 do buźki i cebion multi na łyżeczke 3 krople z mleczkiem Odpowiedz Link Zgłoś
my_cha1 Re: witaminki 14.06.07, 22:20 D3 (devikap) 1 kropla + 3 cebion multi (bo podobno duzy jest). Daję to razem na łyżeczce z odrobiną mleka. Przy podawaniu prosto z butelki dobijało mnie czekanie aż skapnie. Czasem zapomnę mu dać witamin, ale się bardzo tym nie przejmuję. D3 też mi czasem kapnie więcej i wtedy robię małą przerwę. Odpowiedz Link Zgłoś
matylda07 Re: witaminki 15.06.07, 00:09 a ja daję Vigantol - D3 i cebion na łyżeczce razem. Czasem z mlekiem, czasem bez, w zalezności jak mi się chce, ale zawsze przed karmieniem. Odpowiedz Link Zgłoś