Dodaj do ulubionych

jakie imie dla siostrzyczki Kubusia?

03.08.07, 15:28
najbardziej podoba mi sie Pola... (mialam babcie Polę), potem Ewcia, potem po rowno Gabrysia, Inga, Dominka moze... a cobyscie radzily? sa jakies mamusie co maja male Polcie?
Obserwuj wątek
    • salvita Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 15:49
      moja mama do mojego brzucha caly czas mowi "Pola"
      choc nawet nie wiemy jeszcze jaka to plec
      a o imieniu jeszcze nie zdazylismy nawet pomyslec
      ale ona sie upara ze bedzie Pola i juz smile
      a co z tego wyjdzie zobaczymy smile

      z wymienionych przez Ciebie imion podoba mi sie Inga i Dominika
      • kaliaa Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 16:05
        mnie tez sie bardzo podoba pola, ale to imie jest teraz baaaaardzo popularne,
        wiec my sie raczej na nie nie zdecydujemy, poza tym wczoraj na usg widac bylo
        wyraznie klejnoty malucha(wiadomo ze na tym etapie to ok 70% pewnosci)wiec
        zabieramy sie za myslenie nad imieniem dla chlopaczka...
        a z wymienionych przez Ciebie imion bardzo podoba mi sie inga i wydaje sie
        raczej rzadkie
        pozdr
    • azbestowestringi Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 17:06
      nasz pola ma brata kube smile
      pasuje super! polecam
      • malina.majka Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 17:24
        Czesc Aniu,a mnie z tych wszystkich najbardziej podoba sie Gabrysia smile Inga
        nie,Ewa nie,Pola nie,Dominika jako tako wink albo Weronika (wolalabym Nika tak
        czy siakwink My jak bedziemy miec druga coreczke to bedzie Amelka a jak uda sie
        synek to wyczekiwany Samuel smile Buzka!
    • sdec Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 21:08
      A mi podoba się Michasia (Michalina).
      • doso1 ad Michasia 04.08.07, 17:44
        Mloda ma na imie Michelle, ale ja wlasnie czesto do niej mowie Michasia smile))
        Takie fajne i cieple to jest smile
    • bomba001 Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 22:36
      pollka jest super, inne propozycje takie sobiesmile))
      my mamy majkesmile))
      • aniapatryk Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 04.08.07, 10:20
        hej.Pola to super imię,mnie jeszcze podoba sie MARIKA i Liliana smile
        • inga75 Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 05.08.07, 12:39
          Pola to piekne i proste imie- bardzo mi sie podoba. Z pozostalych- Domoinika i
          Inga(oczywiscie!)
          Dla naszej wymarzonej dziewczynki narazie wybralismy dwa imiona- Kinga albo
          Judit.
          • aisza24 Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 05.08.07, 21:03
            A mnie sie podoba Kamilka
            • ninjo Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 06.08.07, 10:11
              wszystkie imiona mi sie posobaja, najbardziej Pola i Inga. A w ogole
              najbardziej podoba mi sie Ida smile
              • ania2425 Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 15.08.07, 11:33
                z imion które wymieniałaś najbardziej podoba mi się POLA, a ja
                osobiście dałabym chyba drugiej córeczce na imię Melania (Melka)
                albo własnie Pola

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka