annq27 03.08.07, 15:28 najbardziej podoba mi sie Pola... (mialam babcie Polę), potem Ewcia, potem po rowno Gabrysia, Inga, Dominka moze... a cobyscie radzily? sa jakies mamusie co maja male Polcie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
salvita Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 15:49 moja mama do mojego brzucha caly czas mowi "Pola" choc nawet nie wiemy jeszcze jaka to plec a o imieniu jeszcze nie zdazylismy nawet pomyslec ale ona sie upara ze bedzie Pola i juz a co z tego wyjdzie zobaczymy z wymienionych przez Ciebie imion podoba mi sie Inga i Dominika Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 16:05 mnie tez sie bardzo podoba pola, ale to imie jest teraz baaaaardzo popularne, wiec my sie raczej na nie nie zdecydujemy, poza tym wczoraj na usg widac bylo wyraznie klejnoty malucha(wiadomo ze na tym etapie to ok 70% pewnosci)wiec zabieramy sie za myslenie nad imieniem dla chlopaczka... a z wymienionych przez Ciebie imion bardzo podoba mi sie inga i wydaje sie raczej rzadkie pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
azbestowestringi Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 17:06 nasz pola ma brata kube pasuje super! polecam Odpowiedz Link Zgłoś
malina.majka Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 17:24 Czesc Aniu,a mnie z tych wszystkich najbardziej podoba sie Gabrysia Inga nie,Ewa nie,Pola nie,Dominika jako tako albo Weronika (wolalabym Nika tak czy siak My jak bedziemy miec druga coreczke to bedzie Amelka a jak uda sie synek to wyczekiwany Samuel Buzka! Odpowiedz Link Zgłoś
sdec Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 21:08 A mi podoba się Michasia (Michalina). Odpowiedz Link Zgłoś
doso1 ad Michasia 04.08.07, 17:44 Mloda ma na imie Michelle, ale ja wlasnie czesto do niej mowie Michasia )) Takie fajne i cieple to jest Odpowiedz Link Zgłoś
bomba001 Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 03.08.07, 22:36 pollka jest super, inne propozycje takie sobie)) my mamy majke)) Odpowiedz Link Zgłoś
aniapatryk Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 04.08.07, 10:20 hej.Pola to super imię,mnie jeszcze podoba sie MARIKA i Liliana Odpowiedz Link Zgłoś
inga75 Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 05.08.07, 12:39 Pola to piekne i proste imie- bardzo mi sie podoba. Z pozostalych- Domoinika i Inga(oczywiscie!) Dla naszej wymarzonej dziewczynki narazie wybralismy dwa imiona- Kinga albo Judit. Odpowiedz Link Zgłoś
aisza24 Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 05.08.07, 21:03 A mnie sie podoba Kamilka Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 06.08.07, 10:11 wszystkie imiona mi sie posobaja, najbardziej Pola i Inga. A w ogole najbardziej podoba mi sie Ida Odpowiedz Link Zgłoś
ania2425 Re: jakie imie dla siostrzyczki Kubusia? 15.08.07, 11:33 z imion które wymieniałaś najbardziej podoba mi się POLA, a ja osobiście dałabym chyba drugiej córeczce na imię Melania (Melka) albo własnie Pola Odpowiedz Link Zgłoś