Dodaj do ulubionych

Planujecie wakacyjne wyjazdy

21.05.08, 23:06
W Polsce, czy poza. Teraz juz z 3-latkami powinno byc lzej. Choc
moze sie myle.
Obserwuj wątek
    • patoga Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 22.05.08, 15:55
      My jedziemy nad polskie morze. To pierwszy nasz taki wyjazd i mam
      nadzieje że się uda. Oby pogoda dopisała tfu tfu.
      Alicja już się nie może doczekać ton piasku i wody.
    • bomba001 Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 22.05.08, 20:49
      oczywiscie, ze tak! 2 tyg nad jeziorem, 2,5 nad morzem, jak co
      roku. zawsze jest fajnie, perwszy raz corka byla na jesiennych
      wakacjach, jak ponad 2 msc miala. jak zawsze bylo wspanialesmile to
      jak latwo bedzie zalezy od tego, gdzie bedziecie mieszkac i jakie
      towarzystwo.
      my w pazdzierniku planujemy baaaaaardzo daleka podroz z
      dzieciakami, nam podroze niestrasznesmile))
      • sdec Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 22.05.08, 21:03
        My planujemy coś cieplejszego, coś z gorących klimatów nad morzem
        Śródziemnym, może Tunezja, bo kraje europejskie są nie na naszą
        kieszeń.
    • malwinka35 Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 09.06.08, 20:08
      Myśmy właśnie wrócili znad Adriatyku - było super!!! Morze już
      ciepłe, temperatury w okolicach 30 stopni, plaże jeszcze puste, a
      ceny niższe niż nad Bałtykiem w sezonie. Polecam!!!
      We wrześniu też się wybieramy w to samo miejsce.
    • asia_mod Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 11.06.08, 08:16
      A my już za miesiac ruszamy do termalnych źródełna Słowacji. Mam
      nadziej, ze będzie super. To juz nasz trzeci wyjazd z synkiemsmile
    • doso1 Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 12.06.08, 22:59
      Ja tez kilka dni temu juz wrocilam z wakacji smile Bylam w Chorwacji z
      dwojka moich dzieckow i szczeniakiem. Do kompletu dzieciowego byla
      jeszcze moja kolezanka z 3,5-miesieczna corka. I bylo super - duzo
      lepiej niz sie spodziewalam. Wszystkie dziecka + pies spisaly sie
      na "5". A najbardziej spisal sie moj wujek w roli babysitter -
      nalezy mu sie przynajmniej "10"!!! smile
      • malwinka35 do doso1 13.06.08, 19:50
        A gdzie byliście? Może na wyspie RAB? Jak się kształtują ceny w
        Chorwacji w tym roku?
        • doso1 Re: do doso1 13.06.08, 22:37
          Na wyspie Rab bylismy 2 lata temu. A teraz na Istrii niedaleko Puli
          (Fazana). Wg mnie najtaniej nie jest, ale prawde mowiac wiele mozna
          zabrac ze soba i wydatki na miejscu ograniczyc do min.
          • sdec Chorwacja 20.06.08, 23:28
            Jak zaplanowaliście dojazd? Nocowaliście gdzieś po drodze? Mnie
            najbardziej przeraża dojazd. Mój synek ledwo przejeżdża 200 km, więc
            taka wyprawa samochodem ciut mnie przeraża. Chyba, że samolot!
            • malwinka35 Re: Chorwacja 27.06.08, 17:59
              Wyjazd z mojego miejsca zamieszkania to 900 km. Jedziemy zawsze
              nocą, ok. 10 godzin. Dzieci budzą się nad ranem jak jesteśmy na
              miejscu.
    • alfa36 Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 23.07.08, 23:27
      Zaplanowaliśmy tylko wyjazd na działkę rodziców nad jezioro, a .... mąż nie dostał urlopu. Trochę mi szkoda, bo na nic innego nie możemy sobie teraz pozwolić (zaczęliśm budować dom). Pojadę z dziadkami, choć ja i moje dziecko jesteśmy zwierzęta stadne, lubimy dużo ludzi.... maz by sie przydał...wink
      A tak wogóle to marzą mi się wczasy dla matki z dzieckiem..... może komus tez się marzą.... tak na przyszly rok?
      • prakseda_ka Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 28.07.08, 21:56
        ja wróciłam z Maćkiem z przefajnego miejsca na Warmii - www.spacjowka.olsztyn.pl
        jak ktoś kocha zadupia smile zwierzaki, dużo przestrzeni i święty spokój to
        polecam gorąco. aha - i gospodyni świetnie gotuje wink

        kasia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka