sdec 21.05.08, 23:06 W Polsce, czy poza. Teraz juz z 3-latkami powinno byc lzej. Choc moze sie myle. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patoga Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 22.05.08, 15:55 My jedziemy nad polskie morze. To pierwszy nasz taki wyjazd i mam nadzieje że się uda. Oby pogoda dopisała tfu tfu. Alicja już się nie może doczekać ton piasku i wody. Odpowiedz Link Zgłoś
bomba001 Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 22.05.08, 20:49 oczywiscie, ze tak! 2 tyg nad jeziorem, 2,5 nad morzem, jak co roku. zawsze jest fajnie, perwszy raz corka byla na jesiennych wakacjach, jak ponad 2 msc miala. jak zawsze bylo wspaniale to jak latwo bedzie zalezy od tego, gdzie bedziecie mieszkac i jakie towarzystwo. my w pazdzierniku planujemy baaaaaardzo daleka podroz z dzieciakami, nam podroze niestraszne)) Odpowiedz Link Zgłoś
sdec Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 22.05.08, 21:03 My planujemy coś cieplejszego, coś z gorących klimatów nad morzem Śródziemnym, może Tunezja, bo kraje europejskie są nie na naszą kieszeń. Odpowiedz Link Zgłoś
malwinka35 Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 09.06.08, 20:08 Myśmy właśnie wrócili znad Adriatyku - było super!!! Morze już ciepłe, temperatury w okolicach 30 stopni, plaże jeszcze puste, a ceny niższe niż nad Bałtykiem w sezonie. Polecam!!! We wrześniu też się wybieramy w to samo miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
asia_mod Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 11.06.08, 08:16 A my już za miesiac ruszamy do termalnych źródełna Słowacji. Mam nadziej, ze będzie super. To juz nasz trzeci wyjazd z synkiem Odpowiedz Link Zgłoś
doso1 Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 12.06.08, 22:59 Ja tez kilka dni temu juz wrocilam z wakacji Bylam w Chorwacji z dwojka moich dzieckow i szczeniakiem. Do kompletu dzieciowego byla jeszcze moja kolezanka z 3,5-miesieczna corka. I bylo super - duzo lepiej niz sie spodziewalam. Wszystkie dziecka + pies spisaly sie na "5". A najbardziej spisal sie moj wujek w roli babysitter - nalezy mu sie przynajmniej "10"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
malwinka35 do doso1 13.06.08, 19:50 A gdzie byliście? Może na wyspie RAB? Jak się kształtują ceny w Chorwacji w tym roku? Odpowiedz Link Zgłoś
doso1 Re: do doso1 13.06.08, 22:37 Na wyspie Rab bylismy 2 lata temu. A teraz na Istrii niedaleko Puli (Fazana). Wg mnie najtaniej nie jest, ale prawde mowiac wiele mozna zabrac ze soba i wydatki na miejscu ograniczyc do min. Odpowiedz Link Zgłoś
sdec Chorwacja 20.06.08, 23:28 Jak zaplanowaliście dojazd? Nocowaliście gdzieś po drodze? Mnie najbardziej przeraża dojazd. Mój synek ledwo przejeżdża 200 km, więc taka wyprawa samochodem ciut mnie przeraża. Chyba, że samolot! Odpowiedz Link Zgłoś
malwinka35 Re: Chorwacja 27.06.08, 17:59 Wyjazd z mojego miejsca zamieszkania to 900 km. Jedziemy zawsze nocą, ok. 10 godzin. Dzieci budzą się nad ranem jak jesteśmy na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa36 Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 23.07.08, 23:27 Zaplanowaliśmy tylko wyjazd na działkę rodziców nad jezioro, a .... mąż nie dostał urlopu. Trochę mi szkoda, bo na nic innego nie możemy sobie teraz pozwolić (zaczęliśm budować dom). Pojadę z dziadkami, choć ja i moje dziecko jesteśmy zwierzęta stadne, lubimy dużo ludzi.... maz by sie przydał... A tak wogóle to marzą mi się wczasy dla matki z dzieckiem..... może komus tez się marzą.... tak na przyszly rok? Odpowiedz Link Zgłoś
prakseda_ka Re: Planujecie wakacyjne wyjazdy 28.07.08, 21:56 ja wróciłam z Maćkiem z przefajnego miejsca na Warmii - www.spacjowka.olsztyn.pl jak ktoś kocha zadupia zwierzaki, dużo przestrzeni i święty spokój to polecam gorąco. aha - i gospodyni świetnie gotuje kasia Odpowiedz Link Zgłoś