kobylaa2 07.03.06, 15:46 Mój syn ma słabe wyniki żelaza i hemoglobiny. Brał dwa lata temu serię żelaza i ciut podskczyło, teraz znów poniżej normy Je warzywa, mięso, nabiał , nie wiem czy może za mało? Może powinnam zrobić jakies badania?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ajk10 Re: anemia 07.03.06, 16:14 kobylaa2 napisała: > Mój syn ma słabe wyniki żelaza i hemoglobiny. > Brał dwa lata temu serię żelaza i ciut podskczyło, teraz znów poniżej normy > Je warzywa, mięso, nabiał , nie wiem czy może za mało? > Może powinnam zrobić jakies badania?? a może zadasz to pytanie na forum zdrowie dziecka a nie na wychowaniu? Odpowiedz Link Zgłoś