07.03.06, 15:46
Mój syn ma słabe wyniki żelaza i hemoglobiny.
Brał dwa lata temu serię żelaza i ciut podskczyło, teraz znów poniżej normysad
Je warzywa, mięso, nabiał , nie wiem czy może za mało?
Może powinnam zrobić jakies badania??
Obserwuj wątek
    • ajk10 Re: anemia 07.03.06, 16:14
      kobylaa2 napisała:

      > Mój syn ma słabe wyniki żelaza i hemoglobiny.
      > Brał dwa lata temu serię żelaza i ciut podskczyło, teraz znów poniżej normysad
      > Je warzywa, mięso, nabiał , nie wiem czy może za mało?
      > Może powinnam zrobić jakies badania??

      a może zadasz to pytanie na forum zdrowie dziecka a nie na wychowaniu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka