Gość: guest
IP: *.*
22.11.01, 16:31
Chciałabym dowiedzieą sie czy któraś z mam stosuje preparat zbożowy Nestle Sinlac i z jakim rezulatatem. Czy dziecku smakuje i czy podajac go można całkowicie zrezygnować z Bebilonu Pepti czy tylko uzupełniać diete dziecka. Jeśli preparat ten stosujemy od 5 miesiąca życia to oznacza to,że dziecko ma skończyć 5 miesięcy czy 4 i wprowadzamy go w trakcie 5 miesiąca???