Dodaj do ulubionych

mogę sobie CiPnąć?

12.12.07, 10:33
kupujecie drób?
Gotując dla dzieci of korz, bo dla nas to kupuję, ale dla Bartka się
wacham (yyyy... waham?)
Obserwuj wątek
    • utunia gotuję :-) 12.12.07, 10:45
      nawet gdyby co, to wirus H5N1 ginie w temp 70 stopni...
    • grimma Re: mogę sobie CiPnąć? 12.12.07, 10:57
      jja nie daje. moj je tylko krolika.
      ale wczoraj dalam zoltko jajka wink
      • olamad Re: a skąd bierzesz królika? 12.12.07, 11:09
        bo Bartek je właśnie tylko królika i indyka..
        Właśnie zastanawiam sie nad wprowadzeniem kurczaka.
        • baskokvet Re: no przeciez indyk to też ptak 12.12.07, 12:26
          więc chyba sobie sama odpowiedziałaś smile)))
        • grimma Re: a skąd bierzesz królika? 12.12.07, 12:49
          krolika z eco sklepu
          na indyka i wieprza jest uczulony
      • 30mama kupuje-gotuje :):) 12.12.07, 11:48

    • danas74 kupuje, gotuje,lub pieke, dla dzieci tez :D n/t 12.12.07, 11:10

    • azille ja mam wegetarianina ale... 12.12.07, 11:38
      jak probuje mu od czasu do czasu
      dac mieso to kupuje zwykla kure
    • pollys tak :P 12.12.07, 11:52
      dla mnie i dla młodego kupuje i robie bo mężuś to wege i jak to mówi padliny nie
      tykatongue_out
      • dakota123 kupuje nt 12.12.07, 12:28


        • gimel4 Re: kupuje 12.12.07, 12:30
          jakby się człowiek miał przejmowac wszystkimi chorobami, których
          może się nabawić przez jedzenie, to by nic kurde nie jadł...
    • dzika41 kupuję i będę kupować!!!! 12.12.07, 12:34
      surowego przecież nie jem!
      Zawsze poddane obróbce termicznej
      Nie boję się!
      Ale ja to z tych jestem co to jak była afera z BSE to pierwsza poszłam do sklepu
      kupiłam sobie wołowinkę i gulasz ugotowałam!
      big_grinDD
      • kasiak37 Re: kupuję i będę kupować!!!! 12.12.07, 12:58
        Mala je to co my.
    • kkasia781 Re: mogę sobie CiPnąć? 12.12.07, 13:17
      Penwie. I bede kupowac.
      Nie slyszalam o zadnym czlowieku w Poslce zeby zachorowal na to
      chorobe a juz z lekka ludzie zaczynaja panikowac.
      Slyszalam natomiast ze codziennie na drogach gina ludzie i co?
      jezdzimy i sie nad tym nie zastanawiamywink
    • eyes69 Kupuje bo jestem uzalezniona od piersi... 12.12.07, 13:44
      Tych kurczakowych, aczkolwiek innych tez czasem... tongue_out
      (tak, tak Dzika - mialabys przechlapane u mnie) ;DDDD


      No i zupki dla mlodego gotuje na takiej kurzej piersi.

      I wlasnie teraz mi sie przypomnialo, ze zapomnialam kawalka piersi
      odlozyc dla Vica z wczorajszego obiadu. uncertain

      Wiec dzis zupka bedzie uboga, bo nie chce mi sie do sklepu isc.
      Dopiero co sie obudzilam i umylam i kawe wypilam. uncertain
    • nunna81 Re: mogę sobie CiPnąć? 12.12.07, 21:21
      Kupowałam do czasu,kiedy pediatra zauważyła,że Julka ma powiększonego sutka i
      zapytała czy sama gotuję i czy jest to przede wszystkim mięso
      kurze.Przytaknęłam.Na co ona,żebym na razie odstawiła i gotowała na innym mięsie
      bo kurze niestety jest bardzo często faszerowane hormonami i stąd mogą się brać
      te powiększone sutki Julki.Nie byłam jeszcze ponownie u niej,żeby zobaczyć czy
      coś się zmieniło ale coś w tym musi być bo kiedyś wspominała o tym chyba
      Marysiowamama
      • ziegula Re: mogę sobie CiPnąć? 12.12.07, 21:24
        ja tez kupuje i albo gotuje albo obsmazam i dusze np. pulpeciki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka