teraz trzeba miec zwolnienie od lekarza sądowego,czy któras sie zna
na prawie??? czy to prawda???czy to juz weszło w zycie???
bo 11.02 mam byc swiadkiem na rozprawie rozwodowej,wiem ze moge
odmówic zeznan,bo to moja szwagierka (siostra meza) ale wkurza mnie
ze w ogóle tam musze jechac,mam małe dzieci i nie mam ich z kim
zostawic, mam pojechac z dziecmi??? w ogóle najbardziej mnie irytuje
to ze szwagierka mnie nie zapytała.
to mój synek
a to
córa