Magda z Lublina dwoje dzieci na stanie, załadowana po raz 3- aaaa został tylko
miesiąc do rozładunku

. Stan dzieciuffff- Nikodem 3 lata i 2 miesiące,
Julia 18 miesięcy and mała fasolka która okazała się być Lenką

.
Przyznaję że podczytuję Was od jakiegoś czasu- i w końcu należałoby się
ujawnić. No to co? Żeby się wkupić to może tak z samego rana najpierw jakaś
kawka, herbatka coby się dobudzić, a mocniejsze truneczki stawiam wieczorkiem

.
PS. Widzę tu troszkę "znajomych twarzy" z innych forów.