Dodaj do ulubionych

Nieśmiało się witam ;)

14.03.08, 08:45
Magda z Lublina dwoje dzieci na stanie, załadowana po raz 3- aaaa został tylko
miesiąc do rozładunku wink. Stan dzieciuffff- Nikodem 3 lata i 2 miesiące,
Julia 18 miesięcy and mała fasolka która okazała się być Lenką wink.
Przyznaję że podczytuję Was od jakiegoś czasu- i w końcu należałoby się
ujawnić. No to co? Żeby się wkupić to może tak z samego rana najpierw jakaś
kawka, herbatka coby się dobudzić, a mocniejsze truneczki stawiam wieczorkiem big_grin.
PS. Widzę tu troszkę "znajomych twarzy" z innych forów.
Obserwuj wątek
    • anna_sla Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 09:06
      Witaj Madziu mów mi Ania wink)))
      • madzi1983 Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 09:11
        big_grinbig_grinbig_grin no witaj Aniu witaj, dawno sie nie widziałyśmy na innym forum tongue_out
      • mariolka55 witaj madzi :) widze ze załapałas odpowiedni jezyk 14.03.08, 10:51
        tongue_out
        dzieciuff
        załadowana,wyładunek itpsmile)))
        • madzi1983 Re: witaj madzi :) widze ze załapałas odpowiedni 14.03.08, 10:53
          trzeba sie dostosować i zrobić na początku dobre wrażenie big_grin
    • dzika41 Witaj 14.03.08, 09:17
      Coraz wiecej nas tu z lubelskiego, trzeba będzie pomyśleć o jakimś spotkaniu!
      big_grinDDDD
    • asiamuc Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 10:55
      Witamy serdecznie!Ja po peoszę do kawusie a wieczorem się zgłoszę po
      coś mocniejszegosmile
      • madzi1983 kawa raz, która jeszcze chętna, bo stygnieeee :D 14.03.08, 10:59

    • ninotshka wlaz i rozgosc sie :) 14.03.08, 11:39
      lepiej pozno niz wcale smile

      ale kochan akochana - pamietaj JUZ cie obowiazuja obowiazkowe waciki
      czyli "czy to ON?" - rzecz o czopie
      oraz "czy to JUZ?" - rzecz o porodzie

      bez tego nie ma rodzenia tongue_out ale Ty jako doswiadczona matka chyba zauwazysz
      wszystko w odpowiednim czasie smile

      na kiedy masz dokladnie termin?
      • madzi1983 Re: wlaz i rozgosc sie :) 14.03.08, 11:47
        termin mam dokładnie za miesiąc, 14 kwiecień, ale wiadomo jak to z tymi
        terminami bywa wink
    • m0nalisa aj tam zaraz niesmialo- wal jak w dym!! 14.03.08, 11:54
      witaj i rozgosc sie smile
      tiaaa kawke to ja poprosze
    • kamila_21 Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 12:13
      Witaj, witaj!
      Dla mnie wielka kawa prosze!
      • nunna81 Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 13:17
        Witajbig_grin
        Tylko nam od razu nie zniknij po porodziebig_grin
        Chociaż jeśli przy dwójce w takim wieku masz czas nas podczytywać,to
        z bobasem przy piersi(lub nie,u nas nie ma ciśnieniatongue_out)4 doby po
        porodzie zapewne będziesz zdawać relację z porodu,co?big_grin
        Czekam wieczorkiem na jakieś procentytongue_out
        • 24lena Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 13:36
          witamy,witamy smile
          plusik za imie dla corki-to witam sie ja Lenka smile))
        • madzi1983 Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 13:37
          no pewnie że dam rade się udzielać po porodzie wink, ujarzmiłam dwoje to i z
          trzecim damy radę big_grin
    • madzi1983 Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 23:03
      stawiam obiecana flachę, żeby nie było, że obiecałam i słowa nie dotrzymuję wink.
      No to chlup, która sie przyłączy???
      • nunna81 Re: Nieśmiało się witam ;) 14.03.08, 23:07
        a ja poproszętongue_out
        duuuuuużżżoooooootongue_out
      • deela Re: Nieśmiało się witam ;) 16.03.08, 02:34
        ja ja!
        czesc
    • dakota123 witaj madzi:) 16.03.08, 10:29
      ja kawke prosze bo choc Mlody dal mi dzis pieknie pospac do 8 rano to przy tej
      pogodzie jak wypluta jestemuncertain
      a wieczorkiem, jak jeszcze co zostalo...
      • shemsi1 równiez cie witam :) ja kawke prosze z ranca nt 16.03.08, 10:33

    • malgosiek2 Re: Nieśmiało się witam ;) 16.03.08, 11:08
      Witaj wśród nas nowa twarzyczko hehesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka