m0nalisa 12.09.08, 00:53 ktoras nie lubi swojego szefa ? www.grymix.pl/331/zabij-szefa/ ps. to tyle na temat przemocy w necie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fajnyrobal Re: o boze....:P 12.09.08, 15:05 Po dłuższej chwili jest to nudne... Ale dla sfrustrowanych... Odpowiedz Link Zgłoś