Dodaj do ulubionych

o boze....:P

12.09.08, 00:53
ktoras nie lubi swojego szefa ?
www.grymix.pl/331/zabij-szefa/
ps. to tyle na temat przemocy w necie big_grin
Obserwuj wątek
    • eyes69 Nie podoba mi sie ;) n/t 12.09.08, 11:38

    • fajnyrobal Re: o boze....:P 12.09.08, 15:05
      Po dłuższej chwili jest to nudne... Ale dla sfrustrowanych...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka