Dodaj do ulubionych

Kreatywne zabawki

02.07.14, 21:26
Tworzycie z dziećmi własnoręczne zabawki? Jakie im się najbardziej podobają? Ja ostatnio uszyłam w prezencie dla bratanicy męża pacynki filcowe na palec. Co o nich myślicie?
handmadeanddiy.blog.pl/pacynki-na-palec-zabawki-edukacyjne-handmade/
Obserwuj wątek
    • ani87 Re: Kreatywne zabawki 07.08.14, 09:41
      Bardzo fajny kreatywny pomysł www.bawi.eu/tablica-magnetyczno-kredowa-cars-p-19616.html tablica do rysowania i przyczepiania magnetyczna. Kupiłam ja moim siostrzeńcom i nauczyłam ich grac w kalambury, sama miałam niezły ubaw.
    • polakreatywnie.pl Re: Kreatywne zabawki 03.01.17, 18:36
      Więcej tu reklam niż wypowiedzi autentycznych a szkoda. Ja jestem mamą dwójki małych urwisów mój synek ma dwa lata a córa nie ma jeszcze roczku. Synek wciąż dostawał od dziadków, znajomych, ciotek przeróżne grające, świecące chińskie plastikowe zabawki które po minucie lub kilku trafiały w kąt. Po rozmowach ze znajomymi doszłam do wniosku że to nie tylko mój i mojego dziecka problem, że nic go nie interesuje nie zachwyci na dłużej. Większość rodziców skarżyło się że dziecko ma taki przesyt że nie szanuje i nie cieszy się już z zabawek. Tak powstały moje zestawy kreatywne. Są to bardzo proste zabawki drewniane i szmaciane do samodzielnego zrobienia, sklejenia, pomalowania. Możecie mi nie wierzyć ale moje dzieci bawią się już tylko nimi. Synek sam nie potrafił skleić autka, dlatego potrzebował pomocy taty, ale sam pomalował i ponaklejał naklejki a przy składaniu pomagał dumnie tacie. Teraz drewniane autka muszą jeździć z nami wszędzie i Staś jest z nich bardzo dumny. smile Sami oceńcie nie namawiam do kupna a do zapoznania się z ofertą www.polakreatywnie.pl wszystko jest MADE IN POLAND wszystko jest HAND MADE
      • car-olla Re: Kreatywne zabawki 21.05.17, 23:11
        Mój synek w wieku 3-4 lat uwielbiał naklejki! kupowaliśmy mu książeczki, gdzie dokleja się brakujące postacie i elementy i mógł się tymi książeczkami bawić godzinami. Wtedy w tamtym czasie bardzo nie lubił rysować, ale poszedł do przedszkola i mu się zupełnie zmieniło, teraz ma 7 lat i może spędzać godziny rysując, oczywiście najchętniej rysuje samochody smile
    • malgorzataroz Re: Kreatywne zabawki 13.01.17, 19:36
      Bardzo fajny pomysł,zdecydowanie jestem za tworzeniem zabawek samemu. Na swięta kupiłam chrześnicy coś takiego:

papierowy-spinacz.pl/pl/p/4M%2C-KUKIELKOWY-TEATRZYK/1394

Wyszła z tego dobra zabawa, jak 30 lat temu kiedy sama byłam mała smile

• anna.aa1979 Re: Kreatywne zabawki 30.11.21, 13:36
      Moja córka ostatnio dostała na urodziny syrenkę do stworzenia, o taką jak tu: mahopla.pl/zestaw-artystyczny-apli-kids-niebieska-syrenka-p-157446.html
      Bardzo polecam, świetnie się przy tym bawiłyśmy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka