Nie wiem czy byl kiedys taki watek ale czy pamietacie stare
podworkowe zabawy.
Pytam te,ktore na te podworka wychodzily. Ostatni przypomniala mi
sie "wywoluje wojne przeciwko pifko ".
Rysowalo sie wielkie kolo potem dzielilo sie kolo na panstwa ( ilosc
w zaleznosci od uczestnikow)a potem jeden z uczestnikow "wywolywal
wojne" przeciwko innemu uczestnikowi .
Jak wygral mogl sobie uciac patykiem kawalek terytorium.Nie za
bardzo pamietam ale chyba jakos tak to bylo.
Potem byly jeszcze inne ale tez nie za bardzo pamietam bo mam juz
swoje lata

)
Moje dzieci wogole nie znaja tych zabaw a mi dopiero niedawno
otworzyla sie klapeczka w pamieci i przypomialam sobie te stara
zabawe.