kaprifolium
19.08.05, 10:18
w 7 czy 8 miesiącu dla wzbogacenia diety dziecka w żelazo i inne minerały
zaczyna się dodawać do obiadku żółtko - w jakiej postaci? surowe czy gotowane?
początkowo było to dla mnie oczywiste, że gotowane, ale jak zaczęłam się
zastanawiać to pomyślałam, że jak wbiję surowe do gorącej papki, to i tak się
zetnie i może właśnie o to chodzi? z drugiej strony młodzsze dzieci mają zjeść
na raz pół żółtka, a jak wydzielić pół surowego? we wszystkich przepisach i
zaleceniach żywieniowych pisane jest "dodaj żółtko" - ale jak? jak Wy to robicie?