Dodaj do ulubionych

Punkty Knorra

19.08.06, 17:17
Próbowałam dowiedziec sie, czemu służa punkty Knorra umieszczane na
niektórych opakowaniach na forum Kuchnia, ale jakoś się nie dowiedziałamsmile,
więc może ktoś będzie lepiej niż ja zorientowany? No właśnie- czemu służa
punkty ? Czy to jeszcze aktualne?

Z góry serdecznie dziękuję!
Obserwuj wątek
    • joanon Re: Punkty Knorra 24.08.06, 12:12
      już nie aktualne, trzebabyło mieć 30 pkt, aby dostać kwadratową miseczkę
    • krycha79 Re: Punkty Knorra 29.08.06, 14:19
      Od września znowu można zbierać.40 pkt.na miskę lub 45 na talerz.Sprawdż sobie
      na stronie z knorra.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka