IP: *.* 17.05.02, 10:50
Dziewczyny! I chłopaki oczywiście. Znacie jakieś przepisy z użyciem sezamu?Wczoraj byłam na zakupach w supermarkecie i z głupia frant kupiłam coś niepotrzebnego (jak to się w supermarketach zdarza :lol:), czyli sezam. I teraz główkuję, co by tu z nim zrobić, żeby się nie zmarnował. Macie jakieś pomysły?
Obserwuj wątek
    • Gość: Adzia Re: Sezam IP: *.* 17.05.02, 10:57
      Asieniek - panierka do wszystkiego: schabowego, kurczaka - genialna!A po drugie - znajdź sobie mego autorstwa wątek pt. Rosołek po koreańsku czy jakoś tak - tam też jest sezamek.Pozdrawiam!
      • Gość: Didi Re: Sezam IP: *.* 17.05.02, 12:37
        mozna zjesc z jogurtem i musli, zmielic i podac dziecku w mleku, posypywac na gore roznych zapiekanek i ciastek, a panierka z sezamu rzeczywiscie jest pyszna. Ewa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka