Dodaj do ulubionych

Odciagniete mleko

22.03.07, 15:37
Zauwazylam, ze kolor mleka odciagnietego z jednej piersi jest inny od tego z
drugiej. Jedno jest prawie biale, drugie lekko zolte. Od czego to zalezy?
Czy ktos wie?
Obserwuj wątek
    • natalka070 Re: Odciagniete mleko 22.03.07, 19:18
      Jeśli jesteś młodą mamą tzn. że dopiero urodziłaś to laktacja w pierwszej
      piersi może szybciej przebiegać i płynie już mleko, a w drógiej piersi kolor
      może być żółtawy bo może to jest jeszcze siara... Nie polecam odciągania dużych
      ilości w pierwszych tygodniach karmienia...
      • ade1 Re: Odciagniete mleko 22.03.07, 20:43
        ja odciagalam 5 mc-u mleko bylo niebieskie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka