zuzanna322 22.03.07, 15:37 Zauwazylam, ze kolor mleka odciagnietego z jednej piersi jest inny od tego z drugiej. Jedno jest prawie biale, drugie lekko zolte. Od czego to zalezy? Czy ktos wie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
natalka070 Re: Odciagniete mleko 22.03.07, 19:18 Jeśli jesteś młodą mamą tzn. że dopiero urodziłaś to laktacja w pierwszej piersi może szybciej przebiegać i płynie już mleko, a w drógiej piersi kolor może być żółtawy bo może to jest jeszcze siara... Nie polecam odciągania dużych ilości w pierwszych tygodniach karmienia... Odpowiedz Link Zgłoś
ade1 Re: Odciagniete mleko 22.03.07, 20:43 ja odciagalam 5 mc-u mleko bylo niebieskie Odpowiedz Link Zgłoś