dlaczego pół co dwa dni? nie mozna ćwierć codziennie? dodac do zupki
tyle (gotuje sama na 6-7 dni), żeby proporcjonalnie w jednej porcji
znalazlo sie wlasnie to cwierc?
i od kiedy jest konieczne, bo moja corcia pojutrze konczy 8 m-cy, a
jadla zotko dopiero 3 razy....