lulus_1 25.10.11, 09:11 Dziewczyny podpowiedzcie czym bawią się wasze 2,5l córeczki.Moja ma lego duplo, kucyki,laleczki,pet shopy. Mam wrażenie, że jest już tym znudzona. co kupić by zająć ją na dłużej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edyta0 Re: ciekawe zabawki 25.10.11, 09:30 Moze jakies autka? Moja corka uwielbia jezdzic autkami i rysowac kredkami. Ale ma dopiero 1,5 roku. No i ciuchy, ciuchy, ciuchy, buty, buty, buty wiecznie w tym siedzi, przebiera sie, ubiera, w tym wieku potrafi sama ubrac (prawidlowo!) skarpety, rajstopy, spodnie, bluzki i buty i moze tak dosc dlugo, wystarczy szafe otworzyc... No ale potem wiadomo duzo balaganu Moze jakis wozek dla lalek? Odpowiedz Link Zgłoś
sylwiamig27 Re: ciekawe zabawki 25.10.11, 11:31 Prawie trzyletniej córci kupiłam ostatnio Giggle Wiggle. Fajna, ale nie wiem czy tak na długo wciągająca - to zależy od dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś