carpediem30
07.02.14, 21:33
Kupiłam buty przez KT, wypełniłam formularz dostawy, ale jeszcze nie zapłaciłam.
Aukcja widnieje na moim koncie w zakładkach "Kupione", ale nie mogę jej otworzyć bo wyświetla się komunikat "Produkt jest już niedostępny"...
Były ostatnio jakieś zmiany na all?? Dawno nic tam nie kupowałam, więc się nie orientuję, ale co najmniej dziwne jest to, że nie mogę już podejrzeć co kupiłam...
Sprzedawca nie bardzo wiarygodny (outlet ulubionego) i nie wiem czy płacić czy nie? Może kupiłam buty widmo?
U was normalnie otwierają się aukcje kupionych przedmiotów??