Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Bartka?

05.09.07, 10:15
www.bartek.com.pl/produkty_eva_minge.php
Przyznam się, że nie wiem co mam o nich sadzić smile, ale z
ciekawością zobaczę je na żywo.
Nie wątpię, ze moja 4-latka byłaby zachwycona takimi balerinkami:
www.bartek.com.pl/produkt.php?id=1055
Obserwuj wątek
    • abosa Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:25
      Nie lubię sytlistyki Ewy Minge, a te buty są takie ... typowe dla
      stylu tej projektantki, przy okazji jakieś takie strasznie
      niuniowate;
      Tyle, że ja zupełnie niuniowatości nie trawię, czy to u dziewczynek,
      czy u dorosłych kobiet, więc nie jestem obiektywna wink
      • orsacchiotto Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:26
        nie podobaja mi sie
    • magia Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:31
      Pierwsze skojarzenie, ze to dla jakichs skrzatow robione, drugie, ze
      za duzo blyszczacych wstawek, 3, ze troche bazarowe.
      W kazdym razie zupelnie nie moj gust.
      • mmala6 Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:39
        buty takie jak cała Ewa Minge i jej pożal_się_boże_wizerunek-
        beznadzieja i tandeta.Ona już nie ma na czym kasy robić, że się
        wzięła za buty dziecięce?
        Dobrze, że mam syna, nie ma ryzyka że mu się to spodoba i
        przypadkiem zachce nosićwink
    • violes1 Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:45
      mnie odrazu te buciki skojarzyły się z butami Wiśniewskiego , taka
      sama tandeta
      Pozdrawiam
    • mamkube Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 11:09
      takie sobie....ale to raczej dla dziewczynek w wieku szkolnym,
      spodobały mi sie takie wysokie wiazane. tzn spodobały sie....sa po
      prostu ładniejsze od reszte według mnie. Narazie mojej córy w żadne
      bym nie ubrała.
      www.bartek.com.pl/produkt.php?id=1058
      • pia_ Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 11:21
        Doładnie, to wg mnie wzornictwo dla starszych dziewczynek, dlatego
        rozbienie butów od rozmiaru 27, to nieporozumienie. Jedynie te
        balerinki to marzenie każdej małej przedszkolaczki, będącej w
        trudnym wieku umiłowania do wszystkiego co "księżniczkowate" (z
        mnóstwem, błyszczących ozdóbek, różowych, srebrnych czy złotych).
        Ale te wiązania z organdynowych wstążek, są kompletnie bez sensu, bo
        niedługo będą z nich tylko smętne, potargane strzępki.
    • twarz2 Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 11:29
      Nie moja bajka zupełnie wink
    • przeciwcialo Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:15
      sama Minge robi na mnie wrażenie kobiety która nie przegląda sie w
      lustrze.
      Moja córka te buty oceniła jako okropne. Podzielam to zdanie.
      • kropkacom Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:25
        Ewę Minge albo sie kocha albo nienawidzi. Ja nie cierpięsmile
        • abosa Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:38
          Nie no, piszesz, jakby ona była jakąś znaczą osobistością z
          osobowością wink
          To ktoś w rodzaju Wiśniewskiego, plastik-fantastik, naprawdę, można
          miec do nich stosunek obojętny smile
          W każdym razie we mnie emocji nie wywołuje żadnych;
    • abosa Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:44
      Tak mi przyszło teraz do głowy: w sumie to E.M i Bartek pasują do
      siebie smile W obydwu przypadkach mamy do czynienia z olbrzymim
      przereklamowaniem wink
    • w-ella Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:49
      dobrze że p. Minge nie zaproponowała dzieciakom swoich typowych
      wysokich butków z przezroczystego plastiku, które przeważnie
      proponowała w programie "chcę być piękna" - dla mnie koszmar, to
      samo z jej kolekcją odzieżową. Te biedne kobitki, ubrane w szyfonowe
      spódnice, przepasane bez ładu i składu jakimś paskiem i do tego te
      plastykowe butki - gdzie tu jakaś stylistyka, to jakiś tandetny
      bazar.
    • mika_007 Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 13:13
      wieś śpiewa i tańczy smile
      wystarczy kupić zwykłe buty i doszyć
      świecidełka,koraliki,guziki,wstążeczki
      wyglądaja jak z odzysku z szafy starej babci
      nie podobaja mi się
      do teatru,na występ -tak
      ale nie dla dziecka do szkoły
      • mira31 Re: a mi się podobają 05.09.07, 13:33
        te mi się bardzo podobają:
        www.bartek.com.pl/produkt.php?id=1044
        i w innych wersjach kolorystycznych też. jak będą miały suwak z boku
        to w ogóle będą super. nie lubię bartka, ale te buty są ładne i
        zstanowię się, czy ich nie kupić dla 6 latki (jeżeli oczywiśnie
        bedzie ten suwak). balerinki też sa ładne, ale u nas się nie
        sprawdzą - długa i wąąąska stopa.
        pozdrawiam
        • nilgau Re: a mi się podobają 05.09.07, 15:49
          te buty mogłyby zagrać w Seksmisjiwink
    • weronka77 paskudztwo 05.09.07, 22:36
      zresztą niegrożne póki cowink Nie kupuję Bartkawink)
      • leigh4 Re: paskudztwo 06.09.07, 10:21
        Styl Ewy Minge mi nie leży, co do zasay, więc i buty nie trafiły w
        mój gust. Jedyne dopuszczalne to te wskazane przez Mirę, tyle że po
        lekkiej metamorfozie. Fajny krój dla fajnie ubranej dziewczynki z
        podstawówki. Zmieniłabym jednak od razy sznurowadła. No i idealnie
        byłoby gdyby te złote wstawki były w innym kolorze, mniej
        wieczorowymwink
        • nilgau leigh 06.09.07, 10:43
          no ale po tych przeróbkach straciłyby swoją mingowatość i wyszłyby z
          tego poczciwe glany albo martensysmile
          • leigh4 Re: leigh 06.09.07, 18:31
            He, he... Pewnie to mnie w nich ujęłobywink Takie martensy w
            złagodzonym stylusmile Mingowatość nie przemawia do mnie ani rusz. Za
            bardzo trąci mi to klimatem ich troje, dody elektrody itpsmile
    • pia_ Byłam i widziałam 09.09.07, 19:23
      Ten, kto myślał, że nie ma przeźroczystego plastku, ten się mylił -
      jest! Ceny od 290 do 490 zł, balerinek nie było. W sumie widząc je
      na żywo, to najbardziej spodobały mi się te z naszytymi guzikami -
      ładnie wykonane i zabawne, choć białych butów nie trawię.
      Aha, na stronie Bartka się pomylili - we Wrocławiu te buty dostępne
      są w Pasażu Grunwaldzkim, a nie w Arkadach.
      • ashera Re: Byłam i widziałam 13.09.07, 13:37
        Zupełnie nie w miom stylu i guście, małym strojnisiom mogą się
        podobać, ale nie koniecznie ich mamom - czsami stwierdzam, że dobrze
        mieć samych chłopaków w domu.
    • minkapinka Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 13.09.07, 13:57
      wstretne, ale podeszwa w balerinkach jest bardzo fajna
    • kropka.kreska ekhm.... :/// 13.09.07, 15:02
      bez komentarza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka