pia_ 05.09.07, 10:15 www.bartek.com.pl/produkty_eva_minge.php Przyznam się, że nie wiem co mam o nich sadzić , ale z ciekawością zobaczę je na żywo. Nie wątpię, ze moja 4-latka byłaby zachwycona takimi balerinkami: www.bartek.com.pl/produkt.php?id=1055 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abosa Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:25 Nie lubię sytlistyki Ewy Minge, a te buty są takie ... typowe dla stylu tej projektantki, przy okazji jakieś takie strasznie niuniowate; Tyle, że ja zupełnie niuniowatości nie trawię, czy to u dziewczynek, czy u dorosłych kobiet, więc nie jestem obiektywna Odpowiedz Link Zgłoś
orsacchiotto Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:26 nie podobaja mi sie Odpowiedz Link Zgłoś
magia Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:31 Pierwsze skojarzenie, ze to dla jakichs skrzatow robione, drugie, ze za duzo blyszczacych wstawek, 3, ze troche bazarowe. W kazdym razie zupelnie nie moj gust. Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:39 buty takie jak cała Ewa Minge i jej pożal_się_boże_wizerunek- beznadzieja i tandeta.Ona już nie ma na czym kasy robić, że się wzięła za buty dziecięce? Dobrze, że mam syna, nie ma ryzyka że mu się to spodoba i przypadkiem zachce nosić Odpowiedz Link Zgłoś
violes1 Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 10:45 mnie odrazu te buciki skojarzyły się z butami Wiśniewskiego , taka sama tandeta Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mamkube Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 11:09 takie sobie....ale to raczej dla dziewczynek w wieku szkolnym, spodobały mi sie takie wysokie wiazane. tzn spodobały sie....sa po prostu ładniejsze od reszte według mnie. Narazie mojej córy w żadne bym nie ubrała. www.bartek.com.pl/produkt.php?id=1058 Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 11:21 Doładnie, to wg mnie wzornictwo dla starszych dziewczynek, dlatego rozbienie butów od rozmiaru 27, to nieporozumienie. Jedynie te balerinki to marzenie każdej małej przedszkolaczki, będącej w trudnym wieku umiłowania do wszystkiego co "księżniczkowate" (z mnóstwem, błyszczących ozdóbek, różowych, srebrnych czy złotych). Ale te wiązania z organdynowych wstążek, są kompletnie bez sensu, bo niedługo będą z nich tylko smętne, potargane strzępki. Odpowiedz Link Zgłoś
twarz2 Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 11:29 Nie moja bajka zupełnie Odpowiedz Link Zgłoś
przeciwcialo Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:15 sama Minge robi na mnie wrażenie kobiety która nie przegląda sie w lustrze. Moja córka te buty oceniła jako okropne. Podzielam to zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
kropkacom Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:25 Ewę Minge albo sie kocha albo nienawidzi. Ja nie cierpię Odpowiedz Link Zgłoś
abosa Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:38 Nie no, piszesz, jakby ona była jakąś znaczą osobistością z osobowością To ktoś w rodzaju Wiśniewskiego, plastik-fantastik, naprawdę, można miec do nich stosunek obojętny W każdym razie we mnie emocji nie wywołuje żadnych; Odpowiedz Link Zgłoś
abosa Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:44 Tak mi przyszło teraz do głowy: w sumie to E.M i Bartek pasują do siebie W obydwu przypadkach mamy do czynienia z olbrzymim przereklamowaniem Odpowiedz Link Zgłoś
w-ella Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 12:49 dobrze że p. Minge nie zaproponowała dzieciakom swoich typowych wysokich butków z przezroczystego plastiku, które przeważnie proponowała w programie "chcę być piękna" - dla mnie koszmar, to samo z jej kolekcją odzieżową. Te biedne kobitki, ubrane w szyfonowe spódnice, przepasane bez ładu i składu jakimś paskiem i do tego te plastykowe butki - gdzie tu jakaś stylistyka, to jakiś tandetny bazar. Odpowiedz Link Zgłoś
mika_007 Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 05.09.07, 13:13 wieś śpiewa i tańczy wystarczy kupić zwykłe buty i doszyć świecidełka,koraliki,guziki,wstążeczki wyglądaja jak z odzysku z szafy starej babci nie podobaja mi się do teatru,na występ -tak ale nie dla dziecka do szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
mira31 Re: a mi się podobają 05.09.07, 13:33 te mi się bardzo podobają: www.bartek.com.pl/produkt.php?id=1044 i w innych wersjach kolorystycznych też. jak będą miały suwak z boku to w ogóle będą super. nie lubię bartka, ale te buty są ładne i zstanowię się, czy ich nie kupić dla 6 latki (jeżeli oczywiśnie bedzie ten suwak). balerinki też sa ładne, ale u nas się nie sprawdzą - długa i wąąąska stopa. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 paskudztwo 05.09.07, 22:36 zresztą niegrożne póki co Nie kupuję Bartka) Odpowiedz Link Zgłoś
leigh4 Re: paskudztwo 06.09.07, 10:21 Styl Ewy Minge mi nie leży, co do zasay, więc i buty nie trafiły w mój gust. Jedyne dopuszczalne to te wskazane przez Mirę, tyle że po lekkiej metamorfozie. Fajny krój dla fajnie ubranej dziewczynki z podstawówki. Zmieniłabym jednak od razy sznurowadła. No i idealnie byłoby gdyby te złote wstawki były w innym kolorze, mniej wieczorowym Odpowiedz Link Zgłoś
nilgau leigh 06.09.07, 10:43 no ale po tych przeróbkach straciłyby swoją mingowatość i wyszłyby z tego poczciwe glany albo martensy Odpowiedz Link Zgłoś
leigh4 Re: leigh 06.09.07, 18:31 He, he... Pewnie to mnie w nich ujęłoby Takie martensy w złagodzonym stylu Mingowatość nie przemawia do mnie ani rusz. Za bardzo trąci mi to klimatem ich troje, dody elektrody itp Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Byłam i widziałam 09.09.07, 19:23 Ten, kto myślał, że nie ma przeźroczystego plastku, ten się mylił - jest! Ceny od 290 do 490 zł, balerinek nie było. W sumie widząc je na żywo, to najbardziej spodobały mi się te z naszytymi guzikami - ładnie wykonane i zabawne, choć białych butów nie trawię. Aha, na stronie Bartka się pomylili - we Wrocławiu te buty dostępne są w Pasażu Grunwaldzkim, a nie w Arkadach. Odpowiedz Link Zgłoś
ashera Re: Byłam i widziałam 13.09.07, 13:37 Zupełnie nie w miom stylu i guście, małym strojnisiom mogą się podobać, ale nie koniecznie ich mamom - czsami stwierdzam, że dobrze mieć samych chłopaków w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
minkapinka Re: Co sądzicie o kolekcji butów Ewy Minge dla Ba 13.09.07, 13:57 wstretne, ale podeszwa w balerinkach jest bardzo fajna Odpowiedz Link Zgłoś