Dodaj do ulubionych

Tracę pracę :(

26.04.04, 21:23
Dziewczyny jestem w 3 miesiącu ciąży. Pracuję w szkolnictwie. Właśnie
dowiedziałam się, że zabrano etaty od sierpnia w całej gminie dla psychologów
i logopedów.
Mam umowę na czas nieokreślony. Podobno mamy przejść do poradni. NA jakich
zasadach i czy wszystkie nikt nie umie mi jeszcze odpowiedzieć. We wrześniu
będę w 8 miesiącu ciąży i boję się, że nowa dyrekcja nie zechce ze mną
podpisać umowy. Co mi radzicie?
Strasznie ogólne pytanie, wiem, ale może macie jakieś cenne rady na co warto
bym zwróciła uwagę, żeby nie zostać na lodzie.
Obserwuj wątek
    • magda9976 Re: Tracę pracę :( 29.04.04, 10:46
      A masz w tej chwili umowę o prace? Jezeli tak to w przypadku likwidacji twojego
      stanowiscka pracy bedziesz dostawać z ZUS zasiłek w wysokości zasiłku
      macierzyńskiegio,a po prodzie zasiłek macierzński. Potem dopiero bedziesz się
      martwić

      Pozdr i życzę sukcesów

      Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka