ancyk.k
03.10.05, 11:06
Moja mama dostaje i natychmiast sprzedaje czesc dzialki, ktora dostaje po
swoich dziadkach. Bardzo interesuje nas ile podatku bedzie musiala zaplacic
od spadku i czy Urzedowi Skarbowemu nalezy sie podatek od sprzedazy?
No i jeszcze jedno pytanie z tym zwiazane. Mama jest w trakcie rozprawy
rozwodowej czy powinna wiec oddac polowe pieniedzy uzyskanych ze sprzedazy
swojemu mezowi?
Bardzo dziekuje za pomoc
Anna