Dodaj do ulubionych

zasiłek macierzyński

05.04.06, 22:26
Mam pytanie czy jesli jestem zatrudniona na 1/2 etatu na czas okreslony (3m-
ce) do 31 lipca (termin porodu mam na połowę sierpnia)to czy: umowa
samoistnie przedłuża się do dnia porodu czy też nalezy poprosić pracodawcę o
jej przedłuzenie? Czy w takiej sytuacji należałby się zasiłek maciezyński,nie
wiem czy taki okres zatrudnienia wystarczy.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • agaa_p Re: zasiłek macierzyński 05.04.06, 22:40
      przesyłam link
      www.poradaprawna.pl/index_pytania.php?slowo=&dzial=&ilwys=10&haslo=KOD_331&przycisk=Znajd%BC

      lub (za jedną z forumowiczek
      gospodarka.gazeta.pl/firma/2,31455,,,,55112133,P_INFOR.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka