kredka_e
05.04.06, 22:26
Mam pytanie czy jesli jestem zatrudniona na 1/2 etatu na czas okreslony (3m-
ce) do 31 lipca (termin porodu mam na połowę sierpnia)to czy: umowa
samoistnie przedłuża się do dnia porodu czy też nalezy poprosić pracodawcę o
jej przedłuzenie? Czy w takiej sytuacji należałby się zasiłek maciezyński,nie
wiem czy taki okres zatrudnienia wystarczy.
Pozdrawiam