Dodaj do ulubionych

inteligo-pytanko

25.04.06, 12:50
witam
zakladalam konto przez net dokladnie 3 tyg. temu
do tej pory nie odezwal sie nikt z banku-czy to nie za dlugo?
ile czekalyście ?
pytam,bo od rana nie moge sie dodzwonic-infolinia zajęta
Obserwuj wątek
    • edycia274 Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 12:58
      ja zakładałam w poniedziałek, we wtorek zadzwoniła Pani aby potwierdzić, po
      tygodniu kurier przyniósł do domku wszystko co trzeba smile, może wyślij raz
      jeszcze?
    • danuskad1 Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 13:07
      ja nie pamietam dokladnie, ale bardzo szybko sie odezwali. Postaraj się jeszcze
      podzwonić.
    • m_o_k_o Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 14:26
      Ja musiałam sama wybrac sie do banku po odbiór kopert i podpisanie umowy.
    • m_o_k_o Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 14:26
      a nikt nie dzwonił.
      • mysiam Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 15:29
        dziwne...a skad ja mam wiedziec do ktorego oddzialu sie zglosic ,jesli
        zakladalam konto via netwink
        • edycia274 Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 16:22
          dziwne dziwne, do mnie dzwoniono i wszystko dostarczono wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka