mysiam 25.04.06, 12:50 witam zakladalam konto przez net dokladnie 3 tyg. temu do tej pory nie odezwal sie nikt z banku-czy to nie za dlugo? ile czekalyście ? pytam,bo od rana nie moge sie dodzwonic-infolinia zajęta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edycia274 Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 12:58 ja zakładałam w poniedziałek, we wtorek zadzwoniła Pani aby potwierdzić, po tygodniu kurier przyniósł do domku wszystko co trzeba , może wyślij raz jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
danuskad1 Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 13:07 ja nie pamietam dokladnie, ale bardzo szybko sie odezwali. Postaraj się jeszcze podzwonić. Odpowiedz Link Zgłoś
m_o_k_o Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 14:26 Ja musiałam sama wybrac sie do banku po odbiór kopert i podpisanie umowy. Odpowiedz Link Zgłoś
mysiam Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 15:29 dziwne...a skad ja mam wiedziec do ktorego oddzialu sie zglosic ,jesli zakladalam konto via net Odpowiedz Link Zgłoś
edycia274 Re: inteligo-pytanko 25.04.06, 16:22 dziwne dziwne, do mnie dzwoniono i wszystko dostarczono Odpowiedz Link Zgłoś