coronella 30.06.07, 16:38 Przeglądam oferty, i zastanawiam się, warto? Licencje są drogie, roczne opłaty też, da się na tym zarobić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ojejkuniu Re: Franczyza 30.06.07, 17:05 pewnie zależy w jakiej branży ale mnoży się tego, więc pewnie można Odpowiedz Link Zgłoś
mc50 Re: Franczyza 02.07.07, 14:51 też się kiedyś nad tym zastanawiałam. a o jakiej myślisz działalności ? są tu może osoby które coś więcej mogą powiedzieć na ten temat ? Odpowiedz Link Zgłoś
mysiam Re: Franczyza 04.07.07, 23:14 pracuje po stronie franczyzodawcy.... obserwując franczyzobiorców myśle sobie ,ze czasem to niezły biznes,ale czasem- podkreślam tu konkretnie chodzi o spozywkę Odpowiedz Link Zgłoś
a_gadek Re: Franczyza 05.07.07, 11:02 wydaje mi się że aby wejśc w coś takiego trzeba mieć spore pieniążki na początek- z reguły jakąś odgórnie ustaloną kwotę, jaką narzuca Ci franczyzodawca ; no ale możliwe że powodzenie takiego biznesu jest większe aniżeli działalność jedynie na własną rękę- bo tu musisz budować wizerunek firmy od samego początku i od samego początku walczyć o jego przetrwanie sama. Odpowiedz Link Zgłoś