30.06.07, 16:38
Przeglądam oferty, i zastanawiam się, warto? Licencje są drogie, roczne opłaty też, da się na tym zarobić?
Obserwuj wątek
    • ojejkuniu Re: Franczyza 30.06.07, 17:05
      pewnie zależy w jakiej branży
      ale mnoży się tego, więc pewnie możnasmile
      • mc50 Re: Franczyza 02.07.07, 14:51
        też się kiedyś nad tym zastanawiałam. a o jakiej myślisz działalności ?
        są tu może osoby które coś więcej mogą powiedzieć na ten temat ?
        • mamazwyboru Re: Franczyza 04.07.07, 23:03
          Podbijam
          • mysiam Re: Franczyza 04.07.07, 23:14
            pracuje po stronie franczyzodawcy....
            obserwując franczyzobiorców myśle sobie ,ze czasem to niezły biznes,ale czasem-
            podkreślamwink
            tu konkretnie chodzi o spozywkę
    • a_gadek Re: Franczyza 05.07.07, 11:02
      wydaje mi się że aby wejśc w coś takiego trzeba mieć spore pieniążki na
      początek- z reguły jakąś odgórnie ustaloną kwotę, jaką narzuca Ci
      franczyzodawca ; no ale możliwe że powodzenie takiego biznesu jest większe
      aniżeli działalność jedynie na własną rękę- bo tu musisz budować wizerunek
      firmy od samego początku i od samego początku walczyć o jego przetrwanie sama.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka