Witam!
W pierwszej ciazy utylam 10kg - zaczynalam ja z waga 68kg. Niestety
po porodzie malo co mi ubylo, karmiac piersia takze niewiele, a gdy
odstawilam synka od piersi w ciagu krotkiego czasu kg wrocily i waze
teraz 75kg

a teraz okazalo sie, ze jestem w ciazy No i martwie
sie, co robic, jak jesc, by przytyc nie wiecej niz 5-7kg (tyle niby
powinnam startujac tak z duza nadwaga); niestety tendencje do tycia
mam ogromne!

poki co nic jeszcze nie przytylam, ale to dopiero
poczatek! dziewczyny doradzcie, jak jesc, jak komponowac posilki, by
waga nie szla w gore w szybkim tempie? w poprzeniej ciazy mialam
nadcisnienie, zatrucie ciazowe, cholestaze, w koncu szpital i
wywolywany porod - nie chce, by sytuacja sie powtorzyla! Z gory
dziekuje wszystkim za poradę.