Dodaj do ulubionych

Do "Monles"

25.03.04, 20:07
Witaj,

Chodzę do dr Gajewskiej. Jestem z niej b. zadowolona, jest zawsze pod
telefonem w gabinecie, w pracy i w domu jeśli jest potrzeba. Praktycznie na
każde zawołanie jeśli potrzebuję. Jak mi się coś przytrafia i się niepokoję,a
akurat nie nie ma wizyt prywatnych, to zaprasza mnie do szpitala. Poza tym,
jak leżałam w szpitalu (niestety), to przychodziła do mnie informując mnie na
bieżąco, a i zawsze była przy każdym moim badaniu.
Fakt, że słono się płaci, ale akurat myślę, że warto.
A propos, w którym jesteś tygodniu i na kiedy masz termin? Ja jestem w 23 i
termin mam na 24.07.04. Może się spotkamy na porodówce???
Wszystkiego dobrego!

Aneta
Obserwuj wątek
    • monles Re: Do "Monles" 26.03.04, 10:14
      Czesc
      Dzieki za informacje. Widze ze naprawde ta doktorka jest super, wlasnie o takim
      lekarzu marzylam. Ja chodze do poradni przyszpitalnej konkretnie do samego
      ordynatora ale niestety nie moge o nim powiedziec ze jestem z niego
      zadowolona.Gdy jeszcze nie bylam w ciazy chodzilam takze do szpitala do dr
      Politowskiego i bylam w miare zadowolona, potem jakim trafem poszlam do
      ordynatora.Teraz mysle ze wroce do politowskiego jezeli mi sie nie uda to
      poprostu bede chodzic prywatnie. Napewno pojde do dr Gajewskiej, w sumie kiedys
      o niej slyszalam nawet moja lekarka rodzinna polecila mi ja.
      Czy moglabys mi podac na maila cz gg namiary tzn adres, telefon do pani
      doktor, bede wdzieczna. Ja jestem w 17 t ciazy termin mam na sam poczatek
      wrzesnia.Wiec raczej sie nie spotkamy na porodowce.Moj adres mandula@interia.pl
      a nr gg 2790640. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka