aneta303
25.03.04, 20:07
Witaj,
Chodzę do dr Gajewskiej. Jestem z niej b. zadowolona, jest zawsze pod
telefonem w gabinecie, w pracy i w domu jeśli jest potrzeba. Praktycznie na
każde zawołanie jeśli potrzebuję. Jak mi się coś przytrafia i się niepokoję,a
akurat nie nie ma wizyt prywatnych, to zaprasza mnie do szpitala. Poza tym,
jak leżałam w szpitalu (niestety), to przychodziła do mnie informując mnie na
bieżąco, a i zawsze była przy każdym moim badaniu.
Fakt, że słono się płaci, ale akurat myślę, że warto.
A propos, w którym jesteś tygodniu i na kiedy masz termin? Ja jestem w 23 i
termin mam na 24.07.04. Może się spotkamy na porodówce???
Wszystkiego dobrego!
Aneta