gia_rom84
14.08.13, 16:20
Jestem na tym forum od 5 lat i czytam niektore wypowiedzi i za glowe sie chwytam!!!moje pytanie dlaczego sa pewne furmowiczki ktore sa takie wredne i chamsko daja odpowiedzi skoro ktos pyta nawet najglupsze byloby pytanie ma potrzebe aby ktos odpowiedzial z doswiadczenia,pocieszenie jakas rada a tu odpisuja "Panie"ktore czytajac ich odpowiedzi wydaje sie ze wszystkie rozumy swiata pozjadaly!!!!jak wam przeszkadza to nie odpisujcie lepiej nie wchodzcie wogole na forum.zadna kobieta nie urodzila sie matka aby wiedziec wszystko!!!!Jesli kogos urazialm to przepraszam ale musialam!troche zrozumienia!!!!