pimpek_sadelko
02.06.05, 07:36
uprawiacie samowolke?
ja po cichu na forum sie przyznam, ze od dwoch tygodni tak. poniewaz mam
dobry apetyt i skoczyla mi morfologia w gore, to odstawilam sobie po cichu
zelazo ( lykalam po jedej tabletce dziennie).
nienawidze lykania proszkow.... no i bez zelaza zero zaparc i wzdec.
glupio mi,ale po kazdej tabletce, nawet po witaminie c mam odjazdy w kierunku
mdlosci.