zabolek27 04.10.05, 14:07 Ja zrobilam wczoraj test i na nim nic sie nie pojawilo? Co to moglo oznaczac-termin waznosci dobry, a moze to ze robilam go wieczorem a nie rano? Czekam na odzew Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
werrap Re: Test chyba wadliwy 04.10.05, 14:10 zobacz tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=29710549&a=29711222 Odpowiedz Link Zgłoś
amwaw Re: Test chyba wadliwy 04.10.05, 14:23 Jeżeli nie pojawiła się kreska kontrolna- oczywiście, że jest wadliwy. Nie wiem dlaczego, ale jest. Niezależnie od tego czy rano czy wieczorem powinna pojawić się kreska kontrolna- pora ma wpływ na wykrywanie ciąży ale nie na kreskę kontrolną. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś