Dodaj do ulubionych

Test chyba wadliwy

04.10.05, 14:07
Ja zrobilam wczoraj test i na nim nic sie nie pojawilo?
Co to moglo oznaczac-termin waznosci dobry, a moze to ze robilam go wieczorem
a nie rano?
Czekam na odzew
Obserwuj wątek
    • werrap Re: Test chyba wadliwy 04.10.05, 14:10
      zobacz tu:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=29710549&a=29711222
    • amwaw Re: Test chyba wadliwy 04.10.05, 14:23
      Jeżeli nie pojawiła się kreska kontrolna- oczywiście, że jest wadliwy. Nie wiem
      dlaczego, ale jest. Niezależnie od tego czy rano czy wieczorem powinna pojawić
      się kreska kontrolna- pora ma wpływ na wykrywanie ciąży ale nie na kreskę
      kontrolną.
      Pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka