malgoriam 11.12.05, 16:08 Dziewczyny Mam pytanie, czy któraś z Was miała robioną, ale umówioną wcześniej cesarkę u dr. Puzyny? Ile się płaci za cc? Jakie miałyście wrażenia ? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gosiik Re: dr Puzyna-cc 11.12.05, 17:17 Byłam pacjentką dr i robił mi cc, nic nie płaciłam (czemu miałabym płacić, skoro miałam wskazania?). Wspominam świetnie. Trzy tyodnie po mnie cc miała koleżanka i też jest bardzo zadowolona. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
laminja Re: dr Puzyna-cc 12.12.05, 11:25 z tego co wiem dr należy do tych miłych lekarzy , którzy o ile mogą swoim pacjentkom robią cc osobiście bez żadnych opłat. Wpisz w wyszukiwarkę nazwisko - znajdziesz pewnie więcej informacji. Odpowiedz Link Zgłoś