Dodaj do ulubionych

dr Puzyna-cc

11.12.05, 16:08
Dziewczyny

Mam pytanie, czy któraś z Was miała robioną, ale umówioną wcześniej cesarkę u
dr. Puzyny? Ile się płaci za cc? Jakie miałyście wrażenia ?


Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • gosiik Re: dr Puzyna-cc 11.12.05, 17:17
      Byłam pacjentką dr i robił mi cc, nic nie płaciłam (czemu miałabym płacić,
      skoro miałam wskazania?). Wspominam świetnie. Trzy tyodnie po mnie cc miała
      koleżanka i też jest bardzo zadowolona.
      pozdrawiam
    • laminja Re: dr Puzyna-cc 12.12.05, 11:25
      z tego co wiem dr należy do tych miłych lekarzy wink, którzy o ile mogą swoim
      pacjentkom robią cc osobiście bez żadnych opłat. Wpisz w wyszukiwarkę nazwisko -
      znajdziesz pewnie więcej informacji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka