Dodaj do ulubionych

Wasze sposoby na bezsenność

11.01.06, 07:51
37 tc, nie mogę zasnąć, nie mogę spać,rozbudzają mnie te ciągłe wycieczki do
łazienki, potem w dzień podrzemię a wnocy znowu jazda, nie pomagają
przytulanki, on po wszystkim zasypia, a ja dalej się krece,może macie jakieś
sposoby na przespaną noc???
Obserwuj wątek
    • baaasiiia Re: Wasze sposoby na bezsenność 11.01.06, 09:33
      Najpierw napiszę Ci to co się powinno napisać - melisa, spacer przed snem,
      kubek gorącego mleczka z miodem... A teraz powiem Ci, chociaż pewnie Cię to nie
      pocieszy, że nic z tych rzeczy mi nie pomagało - ja ogólnie całą ciążę
      spędziłam bardzo mało śpiąc. Niektóre typy tak mają. Ratowałam się w sytuacjach
      bardzo kryzysowych neospasminą - trochę pomagała, ale nie chciałam nadużywać.
      Ponieważ synek jest spokojny (ma 4 miesiące), na pewno teraz więcej sypiam niż
      w ciąży.
      Pozdrawiam i życzę przespanych nocy.
      Basia
        • mmalicka21 Re: Wasze sposoby na bezsenność 11.01.06, 14:29
          pomimo iż jaj jestem w 12 tc to też nie spie usypiam 4 rano zawalam przez to
          szkołe bo nie jestem w stanie iść....też latam do łazieneczki a pozatym
          człowiek siedzi myśli o dzidzi jak to bedzie i tak dalej......ja sobie ni jak
          nie radze
          • ola07 Re: Wasze sposoby na bezsenność 11.01.06, 14:50
            Ja skończyłam 11tc,i u mnie dokładnie to samo kładę się do łóżka i tak sobie
            leżę do rana,a wstaje o godż 7.00,bo muszę wyprawić córkę do zerówki,nie wiem
            ile jeszcze organizm tak wytrzyma,dodam, że ja nie wstaję w nocy do łazienki i
            wcale intensywnie nie myślę o dzidzi,a mimo tego nie zasypiam.Aha piję
            codziennie melisę i nie pomaga.
            --
            Moja dzidzia
    • halszkabronstein Re: Wasze sposoby na bezsenność 11.01.06, 15:04
      Jestem w 14 tc i tez nie moge spac , jak sie zmecze to może o 6-7 rano przysne
      ( możecie sie tylko domyślać jak sie czuje wciągu dnia i jak kiepsko moge
      funkcjonować ) między innymi przez to aktualnie nie moge pracować co mnie
      wkurza jak mało co wrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze , ze mam troche
      oszczednosci ...Nic mi nie pomaga , przed ciążą byłam bardzo aktywna , a teraz
      jak to w ciąży spacerek itp rozrywki dla inwalidy nie pomagaja , by zasnac
      musze sie zmeczyc ;/.
    • ainna79 Re: Wasze sposoby na bezsenność 11.01.06, 15:27
      ja jestem w 16tc+5 dni i podobnie jak wy ze spaniem to u mnie ciężko. Jestem
      senna, głowa mi puchnie a spać nie mogę. A jak już mi się uda zasnąć to maluda
      położy mi się na pęcherzu i muszę lecieć do kibelka. Wracam i znowu mimo, że
      chce mi się zasną to nie mogą a jak zasnę to znowu maluda pcha mnie do kibelka.
      I tak w kółko macieju całą noc. W dzień też, mimo że chce mi się spać, to nie
      mogę zasną i w końcu sie odnosze. Pozdraiwam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka