Dodaj do ulubionych

cellulitis:(

13.04.06, 14:08
Powiedzcie prosze, ze po ciazy schodzi. Ja mam wrecz okropny, brrr, masuje
sobie nogi, ale raczej nic nie pomaga, po ciazy bede uzywala kremow, ale nie
wiem czy przy takim duzym cos sie z tym da zrobicsad
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka