martulka79 13.04.06, 14:08 Powiedzcie prosze, ze po ciazy schodzi. Ja mam wrecz okropny, brrr, masuje sobie nogi, ale raczej nic nie pomaga, po ciazy bede uzywala kremow, ale nie wiem czy przy takim duzym cos sie z tym da zrobic Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj