wiktorekk
23.04.06, 20:51
Witam Was, sluchajcie czy test robiony w godzinach popludniowych jest
wiarygodny? A mianowcie dzisdiaj mam 29 dzien cyklu(pierwszy raz taki dlugi)
przy cyklach 25 dniowych, mam nudnosci i boje sie ze jeszce jest za wczesnie
i nie wyjdzie test. Rano to moge go zrobic dopiero we wtorek, chyba ze jutro
ale popoludniu. Poradzcie cos?????Mam nadzieje ze wyjdzie na plus..