Gość: AsiaCh
IP: *.*
12.02.03, 11:31
Mam pytanie do mam, które mialy cesarskie cięcie. Dwa tygodnie temu urodziłam własnie przez cesarke córeczkę. To był mój drugi poród, pierwszym razem urodziłam naturalnie blixnięta.I cały czas smutno mi, ze teraz tez nie urodziłam naturalnie. Tłumaczę sobie, że to nie moja wina (zagrozenie rzucawką), ale cały czas mi smutno. Wiem, ze jeszcze burza hormonów i może stąd ten nastrój, ąle napiszcie jak wy to przezywałyście. Serdecznie pozdrawiam Asia z Marysią, Szczepciem i Różą